Деканның студенттермен кездесуі

26 Қыркүйек 2023

Университетте 1- 22 қыркүйекаралығында стоматология мектебінің деканының «Стоматология»білім беру бағдарламасы бойынша 1 курс студенттермен кездесуі өтті.

Кездесудің басты мақсаты - студенттерді нормативтік құжаттармен таныстыру болды, атап айтқанда: ҚМУ КеАҚ  ішкі ережелері, рейтингтік жүйе туралы ережемен, Академиялық адалдық кодексімен және т.б. Әр студентті деканаттың жұмыс барысы туралы хабардар ету үшін әлеуметтік және тәрбиелік бағыттағы мәселелер атап өтілді. Декан факультеттің оқу үрдісіне, оның оң және теріс жақтарына назар аударды. Сонымен қатар, студенттер сұрақтар қойып, оларға жауап алды.

Сонымен қатар деканның оқу жұмыстар жөніндегі орынбасары А.К.Омарова студенттерге үндеу жасады, деканның әлеуметтік жұмыстар жөніндегі орынбасары Р.Ж.Рақымғали.