Франциядан келген серіктестермен кездесу

03 Қараша 2023

2023 жылғы 2 қарашада "Қарағанды медицина университеті" КеАҚ басшылығының Франция делегациясымен кездесуі өтті. Кездесуге Лилль университетінің Халықаралық ынтымақтастық жөніндегі директор Ангелина Нова ханым және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі декан орынбасары Vincent Deramecourt мырза қатысты.

Кездесу барысында Лилль университеті мен "Қарағанды медицина университеті" КеАҚ арасындағы ынтымақтастық талқыланды. Меморандумдарға қол қою рәсімінде атап өтілгендей, алдағы уақытта дәрігерлерді даярлау үшін симмуляциялық технологияларды дамыту саласындағы ынтымақтастықты жоспарлап отырмыз.

Кездесу соңында Лилль университетімен делегация "Қарағанды медицина университеті" КеАҚ зертханасымен және симмуляциялық орталығымен танысты.