«Сәт сапар, педиатр!»

16 Маусым 2014

№2 балалар аурулар кафедрасының меңгерушісі м.ғ.д., профессор Б.Т.Тукбекова және курстың жетекшісі С.Т.Кизатова жетекешілігімен №2 балалар ауралары кафедрасы 6-шы және 7-ші курс интерн- педиатрларымен бірге салтанатты «Сәт сапар, педаитр!» атты кешті өткізді.  Кештің жүргізушілері интерндер  В. Игольникова және А. Кызгараева болды. Ұйымдастырушы комитеттің төрағасы А.Айдарова . Кештің өту барысында  №2 балалар аурулар кафедрасының меңгерушісі м.ғ.д., профессор Б.Т. Тукбекова студенттердің атынан «Ең жақсы кафедра меңгерушісі» деген атақ берілді.

«Мисс и Мистер педиатр» деген атаққа дауыс берілді, әр бір бітіруші өзіне сай атақка ие болды. Бітірушілер  «Жалпы медицина»  мамандығының  6 -курс студенттерімен бірге шағын ғана концерттік бағадарлама өткізді, онда әндер шырқалды, бітіруші түлектер өз алғыстарын шын жүректен білдіртті және бұрыннан қалып тасқан дәстүр бойынша «Білім бұрама қағазын» келесі ұрпаққа табыс етті. Кеш қонақтары: интернатура деканының орынбасары Ж.Б. Шарапиева, ҮКДФ педиатрия және балалар хирургиясы кафедрасының меңгерушісі А.Б. Абеуова, және де ОБКА –ның дәрігерлері мен әкімшілігі. Өздерінің шын жүректерінен тілектерін білдіртіп, сөз сөйлеген:  интернатура деканының орынбасары Ж.Б. Шарапиева, №2 балалар аурулар кафедрасының меңгерушісі м.ғ.д., профессор Б.Т.Тукбекова, ҮКДФ педиатрия және балалар хирургиясы кафедрасының меңгерушісі А.Б. Абеуова. Бітіруші түлектер білім бергені үшін, қиын кездерде қолдағаны үшін, мұғалімдердің еңбектері мен шыдамдылықтары үшін үлкен алғыстарын білдіртті.

Айгуль Кызгараева интерн-педиатр 6-027

Индира Сердалина интерн-педиатр 7-020