Патологтардың 26-шы Еуропалық конгрессі

01 Қазан 2014

Патологтардың 26-шы Еуропалық конгрессі (ЕСР 2014) алғаш рет патологияның Еуропалық қоғамы мен Лондон патологтарының бірлескен ұйымы болып 2014 жылы ұйымдастырылды.

Ол 2014 жылдың 30-шы тымызынан 3-ші қырқүйегіне дейін Лондонда, Ұлыбритания, Exel Centre өтті.

Лондон 2014. Ғылыми бағдарлама ғылым, трансляциялық зерттеулер мен клиникалық қолдануды біріктіруге (форум делегаттарын), форумға қатысушыларды қамтамасыз ету, заманауи технологиялармен зерттеу және білім берудің өзекті мәселелерімен, ғылыми нәтижелердің таралуына бағытталған.

Лондон 2014ғылыми – білім беру бағдарламасында бүкіл әлемнің ғалымдары және патологанатомдары қатысыты.

Ғылыми конгресстің жұмысына біздің университеттен патологиялық  анатомия және сот медицинасы кафедрасының меңгерушісі, м.ғ.д., профессор М.М. Түсіпбекова, резиденттер: Л.М. Стабаева, Г.Н. Иманбаева қатысты.«Pathological anatomy of kidneys of foetus and newborns in case of pregnancy pathology and mother’s chronic pyelonephritis», «Hydatid cysts: clinical and histological study of new physical method of treatment in surgery» бұл тақырыптар бойынша мағлұматтар ұсынылды.

Патологтардың 26-шы Еуропалық конгрессінің аяқталуы барысында қатысушыларға сертификат берілді – 21сағат.

19251