Құттықтаймыз!

07 Қазан 2014

ҚММУ студенттері тек қана оқуда ғана жетістіктерден көрсетіп қана қоймай, облыстық поэзияда да жақсы білімдерін көрсетуде. Мысалға Ж.Бектұров атындағы облыстық жасөспірімдер кітапханасында 25- қыркүйекте өткен поэтикалық оқулары.Осы жылы жыл сайынғы VIII Абай шығармалары оқулары  «Абай-дара, Абай  дана қазақта!» ұранымен болып өтті. Іс-шараның мақсаты-қазақ поэзиясының классигі Абай Құнанбаевтың шығармаларын жастар арасында насихаттау, жас ұрпақты адамгершілікке дағдыландыру.  Қарағанды мемлекеттік медицина университетінен өздерінің қатарында поэзияны сүюшілерді біріктірген, «Жыр жауһар» студенттік авторлық клубының мүшелері қатысты.

2-019 топ студенті Айнұр Жұмабекқызы және 1-028 топ студенті Азамат Абдір 2014 жылы жыл сайынғы VIII поэтикалық оқулар лауреаты атанды. Екі лауреат та алғыс хаттармен марапатталды.

СТ және ӘЖБ

19045