«Медициналық және клиникалық психологияның өзекті мәселелері» шеберлік--классы

21 Қазан 2014

2014 жылдың 6-10 қазан айында ҚММУ базасында  психология негіздері және коммуникативтік дағдылар кафедрасында үзліксіз касіби даму факультетінің  «Медициналық және клиникалық психологияның өзекті мәселелері»  тақырыбы бойынша  шеберлік-класс өткізілді.

Шеберлік - класс оқытушылары:

Мациевская Лариса Леонардовна - психология негіздері және коммуникативтік дағдылар кафедрасының меңгерушісі, жоғарғы санаттағы  дәрігер психиатр  және психотерапевт;

Карибаева Алмира Кабиденовна - психология негіздері және коммуникативтік дағдылар кафедрасының  ассистенті, дәрігер  нарколог – психотерапевт.

Шеберлік–класта медициналық  және клиникалық психологияның сұрақтары, емдеу профилактикалық мекеме жұмысшылары,  тәжірибелік  қызметтегі психологтардың медициналық емес білімдері үшін қажетті материалдар қарастырылды.

Бұл психиатрияның - жүйкелік және психосоматикалық бұзылыстар, тұлғаның күйзелістері, депрессия, ауруға тәуелділігі, сонда да тәжірибелік психологиялық кеңес және  ұстанымдары психотерапиялық түзетулері барлық шектелген спектр болып табылады.

Шеберлік – класқа 19 адам қатысты: ҚММУ- психолог оқытушылары және  Е.А. Бөкетов атындағы  ҚарМУ, Қарағанды және Жезқазған қалаларының ТЕМ психологтары. Тыңдаушылардың пікірлері оң нәтижелі.

19586