Маусым қарсаңындағы турнирде жеңіс!

24 Қазан 2014

14 қыркүйектен 19 қазанға дейін «Ансар» спорттық көшесінде шағын-футбол бойынша «Күздіккубок» өтті. Фуболдық ұжымдар бұрыннан бұл жарысты облыс чемпионатына барар алдындағы дайындықты текерудің жақсы мүмкіндігі ретінде қарастырған. Үйлестірілген күнтізбе (ойындар қатаң түрде демалыс сайын), қатысушылардың бірдей құрамы  (12 команда), білікті төрешілік, көрермендердің ықыласы және жүлде қоры – барлық осы факторлардың жиынтығы бұл жарысты қатысуға тартымды етіп жасайды.

Қарағанды мемлекеттік медицина университеті «Күзгі кубокты» ұтысқа салуда 12 ойын өткізді және 12 жеңіске жетіп, мерзімнен бұрын жеңімпаз атанды. Жеңілу бағанында нөл тұрғанымен ойын жеңіл болған жоқ. Ұзақ уақыт, турнирдегі жеңіс үшін ҚММУ және «Ансар» екі командалары арасында өтті.  Біздің команданың тыныш тыныс алуына тек ансарлықтармен көзбе-көз жекпе-жектегі қайратты 3:2 жеңісі мүмкіндік берді.

Біздің командамызды лайықты жеңісімен құттықтаймыз және алдымыздағы облыстық біріншілікте сәтті бастама тілейміз.

А.Қ.Тухметов. ҚММУ спорт клубы