Ақындар конференциясы.

20 Қараша 2014

Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің студенттері медициналық пәндерді ынтамен оқумен ғана емес, сонымен қатар облыстық поэзия және сөз өнеріндегі асқан дарынымен ерекшеленеді. Мысалға алсақ «Memory» Халықаралық жоба шеңберінде Ж.Бектұров атындағы облыстық жасөспірімдер кітапханасында ұйымдастырылған  республикалық конференция. Конференцияның мақсаты қазақ жазушысы, ақын және мемлекеттік қайраткер Сәкен Сейфуллиннің шығармашылығын жастар арасында дәріптеу.

Конференцияның регламенті 3 кезеңнен қарастылған:

1. Көркем сөз оқу шеберлігі (С.Сейфуллин өлеңдерін жатқа оқу).

2. Жаттау қабілеттілігі (өлеңді жатқа айту).

3.Өлең шығару қабілеттілігі (С. Сефуллинге арналған өз өлеңдерін оқу).

Қарағанды мемлекеттік медицина университетінен осы конференцияға «Жыр жауhар» студенттік ақындық клубынан Әбдір Азамат (1-028 ЖМ), Кәдір Арайлым (2-055 ЖМ), Онбай Саламат (3-013 ЖМ) және Сәбит Дина (2-030 ЖМ) қатысып қайтты.

Конкурстың лауреаттары естелік дипламдармен марапатталды, сонымен қатар барлық конференцияның қатысушылары ұйымдастырушылар атынан алғыс хаттар алды.

Садыхова Дана 4-034 ЖМ