Astana Run Challenge marathon
11 Қыркүйек 2023
«ҚМУ» КеАҚ қызметкерлері Махмет Айбек, Мүбаракшенов Азамат 2023 жылдың 20 тамызында Астана қаласында ұйымдастырылған 10 км жарыста жартылай марафонға қатысты.
Медицина студенттерінің халықаралық кездесуі
06 Қыркүйек 2023
Академиялық ұтқырлық аясында студенттер Филиппиннің Манила қаласына барды, онда APRM медицина студенттерінің халықаралық кездесуі өтті.
Денсаулық сақтау министрінің «ҚМУ» КеАҚ қоғамдық және кәсіптік денсаулық институтына сапары
05 Қыркүйек 2023
31.08.2023ж. Денсаулық сақтау министрі Ажар Ғиният «ҚМУ» КеАҚ қоғамдық және кәсіптік денсаулық институтына барды.
Қарағанды медицина университетінде-жаңа заманауи жатақхана ашылды
04 Қыркүйек 2023
2023 жылғы 31 тамызда Денсаулық сақтау министрі А.Ғинияттың қатысуымен 400 орындық «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ студенттік жатақханасының салтанатты ашылуы өтті.
«IG Cooper and Gold» АҚ парамедиктерін оқыту
25 Тамыз 2023
2023 жылдың тамыз айының 23 мен 25-і аралығында СТББО базасында «IG Cooper and Gold» АҚ 18 қызметкеріне «Алғашқы кідіріссіз көмек көрсету дағдылары» атты оқыту семинары өткізілді. Оқыту барысында парамедиктер жарақат алған кезде алғашқы медициналық көмек көрсету әдістерін, биіктіктен құлап жарақат алған, тірек-қимыл жүйесінің жарақатын алған, клиникалық өліммен және кәсіби жарақат алған науқастарды тасымалдау кезіндегі ерекшеліктерді пысықтады.
Фармацевтикалық ғылым және тәжірибе білімінің тұтастығы
04 Тамыз 2023
2023 жылғы 13 шілдеде «Қарағанды ​​медициналық университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамы мен «Қарағанды​​фармацевтикалық кешені» ЖШС арасында Ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойылды.
Жоба аясындағы жазғы мектеп
11 Шілде 2023
2023 жылдың 26 ​​маусымы мен 06 шілдесі аралығында 101082831 – BERNICA – ERASMUS-EDU-2022-CBHE «Орталық Азияда тамақтану және диетология саласында білім беру және ғылыми-зерттеу әлеуетін құру» Эразмус+ жобасы аясында Орталық Азияда), (Ыстықкөл, Қырғызстан) жазғы мектеп өтті.
Түркістан қаласына экскурсия
03 Шілде 2023
Шымкент қаласында өткен халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциямыз Түркістан қаласына экскурсиямен жалғасты.
Қазақстан мен Орталық Азиядағы өзекті инфекциялар қарастырылады
03 Шілде 2023
2023 жылдың 16-17 маусымында Шымкент қаласында Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының базасында «II Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция: «Қазақстан Республикасы мен Орталық Азияның өзекті инфекциялары» өтті.
Дәрігерлер марапатқа бөленді
01 Шілде 2023
Медицина қызметкерлері күніне орай Қарағанды медицина университетінің бірқатар білікті ақ халатты абзал жандары ведомствалық наградалармен марапатталды. Жоғары оқу орнының Басқарма төрайымы-ректоры Тұрмұхамбетова Анар Ақылбекқызы әріптестерін құттықтап, марапаттарын табыс етті.