«Жаңа Қазақстан» құрылысы және жаңа құндылықтар жүйесін қалыптастыру»
30 Маусым 2023
"Жаңа Қазақстан" тұжырымдамасының іс-шараларын іске асыру мақсатында «ҚМУ» КеАҚ Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімімен бірлесіп "Жаңа Қазақстанның құрылысы" және құндылықтардың жаңа жүйесін қалыптастыру» тақырыбында тұрақты жұмыс істейтін "Жаңғыру жолы" әдістемелік семинарының отырысын өткізді. Семинардың модераторлары: С.А. Никифорова, А.С. Ламанова, О.А. Ковтун, Ю.Г. Осинцева.
Халықаралық ынтымақтастық ОмММУ
30 Маусым 2023
2023 жылғы 20-23 маусым аралығында «Оқу және ғылыми үдерістегі цифрлық технологиялармен жұмыс тәжірибесі» мастер-класын өткізу үшін екіжақты шарт пен ынтымақтастық туралы келісім жасасу шеңберінде «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ-на Омбы мемлекеттік медицина университетінің гистология, цитология және эмбриология кафедрасының оқытушысы Д.Б. Авдеев шақырылды.
Түлектердің дәстүрлі кездесуі
30 Маусым 2023
24 маусым күні Қарағанды медицина университетінде Түлектердің дәстүрлі кездсуі өтті. Кездесуге университетті 50,45,40,35,30,25,20 жыл бұрын бітірген түлектер жиналды. Араға қанша уақыт салып қауышқан түлектердің жүздері бал-бұл жайнап, көрісіп, студенттік шақтарының қызықты сәттерін еске алды.
Гастроэнтерологтардың ұлттық конгресіне және шеберлік сыныбына нәтижелі қатысу
29 Маусым 2023
22-23 маусымда Астана каласында «Gastro Hepato Transplant News 2023. Аутоиммундық қиылыс: бауыр және ішек. Ішектің қабыну ауруларының өзектілігі. Гепатологиядағы гемостаз» атты Қазақстан гепатологтары/гастроэнтерологтарының VI Ұлттық конгресі өтті.
Тарихи-өлкетану үйірмесінің онлайн отырысы
23 Маусым 2023
Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасымен ҚМДБ-ның тарихи-өлкетану үйірмесінің кезекті отырысы өтті. Іс-шараның форматы онлайн, өткені жиналысқа қатысушылардың кейбірі басқа қалаларда болды, соның інінде Астанада.
Astana Half Marathon
20 Маусым 2023
«ҚМУ» КеАҚ қызметкерлері Махмет Айбек, Мүбаракшенов Азамат және 3026 ЖМ тобының студенті Исенова Қымбат 2023 жылдың 18 маусымында Астанада қаласында өткен 10 км жарыста жартылай марафонға қатысты.
Тәжірибеге бағытталған клиникалық психология
19 Маусым 2023
2023 жылғы 15-16 маусымда КеАҚ ҚМУ психиатрия кафедрасының доценті, психотерапевт Гурова Людмила Степановнаны еске алуға арналған «ҚР клиникалық психологиясының өзекті мәселелері» атты халықаралық қатысуымен жыл сайынғы ғылыми-практикалық конференция өтті. Осы жолы гибридті конференция ұйымдастырылды және сол арқылы Қазақстанның басқа өңірлерінен келген психолог-әріптестер үшін өте ыңғайлы болды.
ҚР чемпиондары
19 Маусым 2023
Медициналық жоғары оқу орнының әріптесі Аристархова Анна Дмитриевна физикалық денсаулық орталығының (ШСО) оқытушысы, Қазақстан Республикасының VI жазғы спартакиадасында 1 орын алған Қарағанды облысының волейболдан құрама командасына қатысты.
Кәсіптік бағдар жұмысы
15 Маусым 2023
Университеттің қабылдау комиссиясы 13 маусым күні облыстық денсаулық сақтау бөлімімен бірлесіп, Теміртау қаласында қандас азаматтармен кәсіптік бағдар беру бағытында кездесу өткізіп қайтты. Дүниежүзі қазақтарының қауымдастығы РҚБ және КеАҚ "Отандастар қоры" филиалы басшысы, Қарағанды облыстық мәслихат депутаты Меруеш Башай ұйымдастырған бұл кездесуге мектеп түлектері мен ата-аналары қатысты.
Қарағанды медицина университеті – SDSN Kazakhstan мүшесі
14 Маусым 2023
Қарағанды медицина университеті 2022 жылдың 8 маусымында Қазақстанда ресми түрде іске қосылған SDSN Kazakhstan мүшесі болып табылады. Қазіргі таңда SDSN Kazakhstan 25 мүшеден тұрады. Осы мүшелік шеңберінде 2023 жылдың 30 мамырында Назарбаев Университетінің Жоғары мемлекеттік саясат мектебінде Орталық Азиядағы тұрақты даму мақсаттары бойынша SDSN Kazakhstan 1-ші конференциясы өтті.