Қарағандылық NIS оқушылары алғашқы медициналық көмек көрсету машығын игерді
08 Маусым 2023
5-6 маусым аралыгында Жазғы мектеп аясында қарағандылық NIS оқушылары Қарағанды медицина университетінің Симуляциялық және білім беру технологиялары орталығында болды. Бұл жерде зияткерлер жас геологтардың республикалық олимпиадасы аясында өтетін «Қауіпсіздік техникасы негіздері» жарысына дайындалды.
Олар біздің заманымыздың саяси көшбасшылары туралы әңгімеледі
08 Маусым 2023
2023 жылдың 1 маусымында «Саясаттану» пәні бойынша СДП модулі және «Жаңа Қазақстан» тұжырымдамасының іс-шараларын жүзеге асыру қорытындысында Медицина университетінің шетел бөлімінің студенттерімен ғылыми-тәжірибелік конференция өткізілді. Оған үнді студенттері біздің заманымыздың саяси көшбасшылары туралы баяндамаларымен қатысты.
Atlas.ti воркшоптары
31 Мамыр 2023
Мамыр айында мейіргер ісі мектебінің оқытушысы Садуева Феруза Хайдаралиевна Қарағанды ​​медициналық университетінің ұжымымен воркшоп өткізді. Воркшоп Atlas.ti сапалы зерттеу деректерін талдау бағдарламалық құралын қолдануды енгізуге бағытталған.
Білім беру бағдарламаларын аккредиттеу
30 Мамыр 2023
2023 жылғы 24-26 мамыр аралығында Қарағанды медицина университетінде "Еуразиялық Аккредиттеу және білім беру мен денсаулық сақтау сапасын қамтамасыз ету орталығы" (ЕАО) тәуелсіз аккредиттеу агенттігінің мамандандырылған аккредиттеуі өтті.
«Қарағанды медицина университеті» ҚеАҚ докторантурасына алдын ала іріктеу
30 Мамыр 2023
2023 жылдың мамырында ҚеАҚ «Қарағанды медицина университеті» докторантурасына «Медицина», «Қоғамдық денсаулық сақтау», «Мейіргерлік ғылым» білім беру бағдарламалары бойынша алдын ала іріктеу өтті.
Біздің жетістіктеріміз
29 Мамыр 2023
Ғылым мен білім беруді қолдау, Үздік инновациялық идеяларды айқындау мақсатында Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдерінің ғылыми-педагогикалық қызметкерлері арасында «Үздік ПЕДАГОГ – 2023» байқауы ұйымдастырылды.
Ойындағы бірлік
29 Мамыр 2023
Физикалық денсаулық орталығы «Жаңа Қазақстан» бағдарламасы аясында 2023 жылғы 17 мамырында арқан тарту бойынша халықаралық кездесу өткізді. Халықаралық медицина факультеті мен стоматология мектебінің 2 курс студенттері біріншілік үшін күресті. Әдеттегідей, достық жеңді!
Волейбол - салауатты өмір салтын қалыптастыру құралы
29 Мамыр 2023
«ҚМУ» КеАҚ-нда көптеген жылдар бойы ЖОО қызметкерлері арасында волейбол ойыны бойынша «Денсаулық» тобы жүргізіліп келеді. Ондағы сабақтар денсаулықты нығайтуға бақытталған. Бұл топта негізінен қаланың жоғары оқу орындары арасындағы жарыстарға және біздің университеттің спартакиадаларына қатысатын ер адамдар қатысады.
Жаңа туған нәрестелердің патологиясы бойынша дәрістер
25 Мамыр 2023
10.05.2023ж. мен 23.05.2023ж. аралығында визитинг-профессор бағдарламасы шеңберінде медицина ғылымдарының докторы, доцент Дильмурадова Клара Равшановна, Самарқанд Мемлекеттік Медицина Университетінің жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру факультетінің неонатология курсының меңгерушісі 7R01114 Неонатология мамандығының резиденттеріне жаңа туған нәрестелер патологиясының өзекті мәселелері бойынша онлайн дәріс оқыды.
5000 метр қашықтықтағы Чемпион
23 Мамыр 2023
2023 жылғы 18-19 мамырда Қарағанды қаласының «Шахтер» орталық стадионында жеңіл атлетикадан облыс чемпионаты өтті. 5043 ОМ тобының студенті Павел Овцынов 5000 метр қашықтықта 1 орын алды.