Фармацияның – өрлеуі!
25 Сәуір 2023
2023 жылдың 13-14 сәуірде фармация мектебінің 20 жылдығына және Қазақстан Республикасындағы Ғылым күнін мерекелеуге орайластырылған «Фармацияның – өрлеуі!» атты халықаралық студенттік ғылыми-практикалық конференциясы өтті.
«Болашақтың білімі: өзгерістер лебі»
21 Сәуір 2023
Қарағанды медицина университетінде 20 сәуір күні «Болашақтың білімі: өзгерістер лебі» атты медициналық білім беру бойынша VI Орталық-Азия халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.
Дөңгелек үстел
20 Сәуір 2023
2023 жылғы 18 сәуірде ҚР Денсаулық сақтау министрлігі Ғылым және жоғары білім министрлігінің өкілдерін шақырумен жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының білім беру қызметін реттеу мәселелері бойынша дөңгелек үстел өткізді.
Мектептер спартакиадасы
20 Сәуір 2023
2023 жылдың 11-14 сәуір аралығында Қарағанды медицина университетінде Халықаралық Аралды құтқару қорының 30-жылдығына арналған мектептік студенттік спартакиадасы өтті.
Балалар мен ересектердегі жұқпалы аурулардың өзекті мәселелеріне арналған форум
18 Сәуір 2023
2023 жылдың 4-5 сәуірінде Өзбекстан Республикасының Үргеніш қаласында Ташкент медицина академиясының Үргеніш филиалының базасында «Инфектология, медициналық паразитология, эпидемиология және микробиологияның дамуындағы заманауи тенденциялары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өтті.
"Ғылым әлемі және жастар: дәстүрлер мен инновациялар"
17 Сәуір 2023
Өмір туралы ғылымдар институты 2023 жылғы 12 сәуірде Қарағанды медицина университетінде Ғылым күніне орай "Ғылым әлемі және жастар: дәстүрлер мен инновациялар" атты ғылыми-практикалық конференциясы өткізді. Конференцияға Қарағанды медицина университетінің жас ғалымдары, магистранттары мен докторанттары қатысты.
Рецепт сауаттылығы
14 Сәуір 2023
«ҚМУ» КеАҚ Клиникалық фармакология және дәлелді медицина кафедрасының оқытушылары (Пивень Л.И., Ким Т.В., Карабаева К.У., Асмагамбетова М.Т., Романова А.Р., Дилдабекова Н.Т., Кудеринова М.К., Николаева Т.Л.) 2023 жылдың 5-11 сәуір аралығында «Жалпы медицина» білім беру бағдарламасының 3 курс студенттерімен «Рецепт сауаттылығы» атты іс-шара өткізді.
Облыс әкімінің Алғыс хаты табысталды
13 Сәуір 2023
Қарағанды медицина университетінде Ғылым қызметкерлері күніне орай профессор М. Т. Әлияқпаров пен Ф. А. Миндубаеваға Жаңа Қазақстандық қоғам құру ісіндегі табысты еңбегі және облыстың қоғамдық саяси өміріне белсене қатысқаны үшін Алғыс хат табысталды. Бұл марапатты Қарағанды облысының әкімі Ермағанбет Бөлекпаевтан алды.
Кезекті X студенттік фестиваль
12 Сәуір 2023
«Береке бастау бірлік, ел іші тату тірлік» деген қағидасын ұстанған Қарағанды медициналық университеті биылғы жылы да кезекті X студенттік «Біз – әртүрліміз, Біз – теңбіз, Біз – біргеміз!» фестивалін көңіл толтырарлық дәрежеде өткізді.
Марапатпен құттықтаймыз!
07 Сәуір 2023
Өңірлік қолбасшылықтардың, құрамалардың, бөлімдердің және Қазақстан Республикасы Ұлттық ұлан академиясының медициналық басқармаларының (қызметтерінің) бастықтарымен жемісті өзара ынтымақтастығы және практикалық дайындық жүргізуге жәрдемдескені үшін Қарағанды медицина университетінің симуляциялық және білім беру технологиялары орталығының директоры Гүлшат Сейтмұратқызы Кемелова «Ұлттық ұлан қызметінің үздігі»төсбелгісімен марапатталды.