Студенттік онлайн-конференция
04 Мамыр 2023
18 сәуірде «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ Морфология және физиология кафедрасында "Практикалық медицинада қан компоненттерін қолданудың заманауи аспектілері" атты халықаралық ғылыми студенттік онлайн конференциясы өтті, онда Омбы мемлекеттік медицина университеті мен «Қарағанды медициналық университеті» КеАҚ-ның студенттері мен оқытушылары қатысты.
Қыздар армрестлингі
28 Сәуір 2023
2023 жылдың 22 сәуірінде Қарағанды қаласының жеңіл атлетика манежінде ерлер мен қыздар арасында армрестлингтен облыс чемпионаты өтті (жекелеген қолдарда).
Дзюдодан чемпионат
28 Сәуір 2023
Қарағанды медицина университетінде 2023 жылғы 21-22 сәуір аралығында «ҚМ»У КеАҚ студенттері арасында дзюдодан чемпионат өтті. Барлығы 71 студент қатысты.
Клиникалық фармакология: оқу жолындағы жетістіктер
28 Сәуір 2023
Клиникалық фармакология - бұл дәрі-дәрмектерді клиникалық қолданудың тиімділігі мен қауіпсіздігін арттыру мақсатында дәрі-дәрмектердің адам ағзасына әсерін ғылыми негізде зерттейтін медициналық пән.
«ТМД үздік студенті» байқауы
28 Сәуір 2023
2023 жылы 21 сәуір күні «ТМД-ның үздік студенті» атты халықаралық байқауы өткізілді.
Қазақстанның жоғары оқу орындарымен академиялық ұтқырлық
27 Сәуір 2023
Жоғары оқу орындары арасында академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында АҚ Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының «Гигиена және эпидемиология» кафедрасында КеАҚ «Қарағанды медицина университеті» «Қоғамдық денсаулық» мектебінің қауымдастырылған профессоры, м.ғ.к. Г.Н. Талиева 2023 жылдың 3 сәуірден 20 сәуір аралығында ғылыми-тәжірибелік жұмыс жүргізді.
Патофизиологтар - Халықаралық олимпиада жеңімпаздары!
26 Сәуір 2023
2023 жылдың 21 сәуірінде «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ базасында 1-3 курс студенттері арасында жалпы медицина-1 мектебінің жыл сайынғы халықаралық пәндік студенттік олимпиада өтті.
Ынтымақтастық туралы екіжақты меморандумға қол қойылды
26 Сәуір 2023
2023 жылғы 24 сәуірде «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ басшылығының Didier Canesse елшісімен және Қазақстан Республикасындағы Франция елшілігінің делегациясымен кездесуі өтті.
Фармацияның – өрлеуі!
25 Сәуір 2023
2023 жылдың 13-14 сәуірде фармация мектебінің 20 жылдығына және Қазақстан Республикасындағы Ғылым күнін мерекелеуге орайластырылған «Фармацияның – өрлеуі!» атты халықаралық студенттік ғылыми-практикалық конференциясы өтті.
«Болашақтың білімі: өзгерістер лебі»
21 Сәуір 2023
Қарағанды медицина университетінде 20 сәуір күні «Болашақтың білімі: өзгерістер лебі» атты медициналық білім беру бойынша VI Орталық-Азия халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.