«ТМД үздік студенті» байқауы
28 Сәуір 2023
2023 жылы 21 сәуір күні «ТМД-ның үздік студенті» атты халықаралық байқауы өткізілді.
Қазақстанның жоғары оқу орындарымен академиялық ұтқырлық
27 Сәуір 2023
Жоғары оқу орындары арасында академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында АҚ Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының «Гигиена және эпидемиология» кафедрасында КеАҚ «Қарағанды медицина университеті» «Қоғамдық денсаулық» мектебінің қауымдастырылған профессоры, м.ғ.к. Г.Н. Талиева 2023 жылдың 3 сәуірден 20 сәуір аралығында ғылыми-тәжірибелік жұмыс жүргізді.
Патофизиологтар - Халықаралық олимпиада жеңімпаздары!
26 Сәуір 2023
2023 жылдың 21 сәуірінде «С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті» КеАҚ базасында 1-3 курс студенттері арасында жалпы медицина-1 мектебінің жыл сайынғы халықаралық пәндік студенттік олимпиада өтті.
Ынтымақтастық туралы екіжақты меморандумға қол қойылды
26 Сәуір 2023
2023 жылғы 24 сәуірде «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ басшылығының Didier Canesse елшісімен және Қазақстан Республикасындағы Франция елшілігінің делегациясымен кездесуі өтті.
Фармацияның – өрлеуі!
25 Сәуір 2023
2023 жылдың 13-14 сәуірде фармация мектебінің 20 жылдығына және Қазақстан Республикасындағы Ғылым күнін мерекелеуге орайластырылған «Фармацияның – өрлеуі!» атты халықаралық студенттік ғылыми-практикалық конференциясы өтті.
«Болашақтың білімі: өзгерістер лебі»
21 Сәуір 2023
Қарағанды медицина университетінде 20 сәуір күні «Болашақтың білімі: өзгерістер лебі» атты медициналық білім беру бойынша VI Орталық-Азия халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.
Дөңгелек үстел
20 Сәуір 2023
2023 жылғы 18 сәуірде ҚР Денсаулық сақтау министрлігі Ғылым және жоғары білім министрлігінің өкілдерін шақырумен жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының білім беру қызметін реттеу мәселелері бойынша дөңгелек үстел өткізді.
Мектептер спартакиадасы
20 Сәуір 2023
2023 жылдың 11-14 сәуір аралығында Қарағанды медицина университетінде Халықаралық Аралды құтқару қорының 30-жылдығына арналған мектептік студенттік спартакиадасы өтті.
Балалар мен ересектердегі жұқпалы аурулардың өзекті мәселелеріне арналған форум
18 Сәуір 2023
2023 жылдың 4-5 сәуірінде Өзбекстан Республикасының Үргеніш қаласында Ташкент медицина академиясының Үргеніш филиалының базасында «Инфектология, медициналық паразитология, эпидемиология және микробиологияның дамуындағы заманауи тенденциялары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өтті.
"Ғылым әлемі және жастар: дәстүрлер мен инновациялар"
17 Сәуір 2023
Өмір туралы ғылымдар институты 2023 жылғы 12 сәуірде Қарағанды медицина университетінде Ғылым күніне орай "Ғылым әлемі және жастар: дәстүрлер мен инновациялар" атты ғылыми-практикалық конференциясы өткізді. Конференцияға Қарағанды медицина университетінің жас ғалымдары, магистранттары мен докторанттары қатысты.