Инновациялық ізденушілер
15 Сәуір 2014
Республикалық конкурстың қорытындылары бойынша Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінің үш оқытушысы бірдей жеңімпаздар қатарына енді. Салтанатты марапаттау рәсімі жақында Алматы қаласында ҚР Білім министрі Аслан Сарынжіповтың қатысуымен өтті.
Неміс тілі пәнінен олимпиада
11 Сәуір 2014
05.04.2014г сағат 10.00 –де 10- дәрісханада шет тілдер кафедрасы неміс тілінен олимпиаданың бірінші турын өткізді, қатысамыз деген ниет танытқан барлық 1 және 2 курс студенттері қатысты. Бірінші тур тест түрінде өтті және нәтижесі бойынша 15 студент екінші турға өтті. Екінші турдың (аудирование түрінде өткізілді) нәтижесі бойынша 10 студент келесі турға қабылданды.
«Жедел жәрдемдегі» наурыз мерекесі
10 Сәуір 2014
Наурыз мерекесі - жер бетіндегі көне мейрамдардың бірі. Бұл мейрам Орталық Азияның көптеген елдерімен және кей мәліметтер бойынша шығыс славян елдері арасында табиғаттың жаңаруы және көктем мерекесі ретінде 5 мыңнан аса жылдар тойланып келеді.
Құттықтаймыз!
08 Сәуір 2014
ҚММУ медициналық колледжінің І курс білім алушысы Усейнбекқызы Әйгерим каратэдан Қазақстан чемпионы, жақында алғаш Ақтауда өткен әлем чемпионатының күміс жүлдегері атанды.
«Экстремисттік ағымдардың әсер етуінің алдын алу»
08 Сәуір 2014
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде 2 сәуір күні студенттердің ҚМДБ жанындағы ЖАНТ-ның өкілімен кезекті кездесуі өтті. Кездесудің мақсаты – діни сенімге және діни әрекеттерге байланысты кейбір мәселелердің басын ашып алу.
Шетел бөлімінде қазақ тілінен өткен ашық сабақ
07 Сәуір 2014
28.03.14. №7 жатақханада шетел бөлімінің 1-117 тобында қазақ тілі кафедрасының оқытушысы А.Ә. Ботабек ашық сабақ өткізді. Ашық сабақтың тақырыбы - «Қалау райдың болымсыз түрі. Адамның дене мүшелері».
Студенттік ғылыми үйірме өткізудің пәнаралық жолы
07 Сәуір 2014
02.04.2013 ж. Қарағанды қаласының қалалық перзентханасында №2 ішкі аурулар мен акушерлік және гинекология кафедраларының қатысуымен пәнаралық ғылыми студенттер ұйымының отырысы өткізілді. Бұл отырыста «Ұрықтың құрсақішілік дамуының тежелуі бар әйелдердің соматикалық жағдайын бағалау және қауіп факторларын болжау» атты жобасы студенттердің ғылыми жұмысының алғашқы нәтижелері баяндалды.
Алдыңғы 1 ... 283 284