22 Сәуір 2014
Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің деканаты «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының 4 курс студенті Арымбекова Асемді жас ғалымдар мен студенттердің «Денсаулық сақтаудың және казіргі медицинаның актуалды сұрақтары» атты халықаралық қатысуымен 69-ші Рейссейлік ғылыми-тәжірибелік конференцияда 2-ші орын алғаны үшін қүттықтайды.
22 Сәуір 2014
Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің деканаты «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының 4 курс студенті Мустафаев Заурды жас мамандар мен студенттердің халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияда ІІІ-ші орын алғаны үшін құттықтайды.
22 Сәуір 2014
Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің деканаты «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының 5 курс студенті Қасымова Саулені, ІХ халықаралық студенттер мен жас ғалымдардың « Ғылым және Білім -2014» (Астана қ.) атты ғылыми конференцияда І-ші орын алғаны үшін құттықтайды.
ҚММУ тактикалық-арнаулы оқулары
22 Сәуір 2014
ҚР ТЖМ нұсқауларына сәйкес және Қазақстан Республикасының әрекет етіп отырған заңнамасын басшылыққа ала отырып, АҚ және ТЖ саласында және 2013 жылдың 07 қазанында Қарағанды қаласының Әкімімен бекітілген жоспар негізінде 2014 жылдың 24 ақпанында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде:
Академик Төрегелді Шармановпен кездесу
18 Сәуір 2014
Қарағанды мемлекеттік медициналық университетінде Қазақ тағам академиясының Президенті, Ресей медицина ғылымы академиясының және ҚР Ұлттық ғылым академиясының академигі Төрегелді Шарманұлы Шармановпен студенттердің кездесуі өтті.
Жастар – ғылым жолында
18 Сәуір 2014
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде ғылыми-тәжірибелік конференция өтті, онда ғылымның қия шыңына беттеген 54 ізденуші жастың баяндамалары тыңдалды.
Флешмоб «Қарағандыға 80 жыл»
16 Сәуір 2014
1 сәуір, бұл күні түрлі әзілдер мен күлкілі оқиғаларға даяр болған абзал, біздің белсенділер тәрбие жұмысы және жастар саясаты бөлімі Қарағанды қаласының 80 жылдығына арналған би флешмобын ұйымдастырды. Бұл акция Гоголь көш., 40 үй мекенжайында орналасқан ҚММУ-ң бас корпусының қабырғасында өтті.
«Күлкі терапиясы» вице-чемпион!!!
16 Сәуір 2014
«Қазақстан КТК Одағы» Қарағанды КТК филиалының ұйымдастыруымен әзіл және күлкі күнінде, сәуір айының 1 - жұлдызында Сәкен Сейфуллин атындағы обылыстық қазақ драма театрында «Жайдарман - 2014» ойынының финалы өтті. Ойын төрт бөлімнен тұрды:
Денсаулыққа жеті қадам.
15 Сәуір 2014
Қазақстан Республикасындағы дүниежүзілік денсаулық күніне орай «Денсаулыққа жеті қадам» деген тақырыпта «Ұзақ өмір сүру өзіңнің қолыңда» деген ұранмен марафон өтті. Осы марафон негізінде өткізілген әртүрлі шаралар қазақстандықтарды өз денсаулықтарына жауапкершілікпен қарауды үйретеді. 1-кезең отбасын құруды жоспарлау, босануға дайындық мектебінде және жас аналар мектебінде өткізілді.
Халықаралық ынтымақтастық пен білімнің үйлесімі
15 Сәуір 2014
Академиялық ұтқырлық бағдарламасы бүгінгі таңда біздің университетіміздің халықаралық қызметтерінің басты бағыттарының бірі болып табылып отыр. Сондықтан, университетке осы Пловдивтік медициналық университетінде (Болгария) бағдарламаға қатысу ұсынысы туған кезде, біз, стоматологиялық факультеттің 4 курс студенттері шын ниетпен келісе кеттік.