Иордания елшісінің Қарағанды медицина университетіне сапары
10 Маусым 2022
Иордан Хашимит Корольдігінің Қазақстан Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі Юсеф Абдельгани мырзаның сапары 2022 ж. 07.06. «Қарағанды медицина университеті»КеАҚ-да өтті.
Спартакиада қорытындысы
09 Маусым 2022
Қарағанды медицина университетінде профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлердің дәстүрлі XXXVII Спартакиадасы аяқталды. Жабылу салтанатында «ҚМУ» КеАҚ қызметкерлері кәсіподағының төрағасы Н. Н. Наурызов құттықтау сөз сөйледі.
Ұсынылған зерттеулерді аттестаттау комиссиясы жоғары бағалады
08 Маусым 2022
2022 ж. 24 және 26 мамырда «7М05102 – Биолог-зерттеуші» және «7М05104 – Биоинженерия» білім беру бағдарламасы бойынша түлектердің магистрлік жұмыстарын қорғау КеАҚ ҚМУ өткізілді.
Қарқаралы қаласына саяхат
03 Маусым 2022
Бұл жолы Қазақстан тарихы кафедрасы мен ҚМДБ-ның тарихи-өлкетану үйірмесінің жұмысына қатысушылар – студенттер, интерндер мен оқытушылар тобы Қарқаралы мен оның төңірегіне саяхаты тарихи-өлкетану мұражайын аралаудан басталды. Бізге өлкенің көне заманнан 20 ғасырға дейінгі тарихын қамтитын қызықты жәдігерлер көрсетілді: археологтар тапқан құралдар (жебе ұштары, ыдыс қалдықтары), 18-19 ғасырлардағы ыдыстар.
Түркиядан келген профессордың қызықты дәрістері
03 Маусым 2022
Эрасмус+ академиялық ұтқырлық бағдарлама аясында 2022 жылдың 23 мамыры мен 27 мамыры аралығында Түркияның Муш Алпарслан университетінің профессоры Адем Устюн Чаталбаш Қарағанды ​​медицина университетінің Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасында болды.
Халықаралық турнир
03 Маусым 2022
28-29 мамырда Нұр-Сұлтан қаласында GI және NoGI бөлімінде Abu Dhabi Jiu-Jitsu Pro Tour Kazakhstan National Pro Араб ұйымының ұйымдастыруымен Brazilian jiu-jitsu бойынша халықаралық турниры өтті.
Көрмеде өз тәжірибелерімен және қызмет перспективаларымен бөлісті
02 Маусым 2022
2022 жылдың 25-27 мамырында «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ Қоғамдық денсаулық сақтау және кәсіптік Денсаулық институты KIOSH-еңбекті қорғау және өнеркәсіптік қауіпсіздік жөніндегі 10 - шы мерейтойлық Қазақстандық халықаралық көрме мен конференцияға қатысты.
Медициналық білім беру саласындағы бірлескен ғылыми зерттеулердің перспективаларын талқылады
01 Маусым 2022
Қарағанды медицина университеті мен Қазан мемлекеттік медицина университеті арасындағы академиялық мобильділік бағдарламасы аясында морфология және физиология кафедрасының профессоры Миндубаева Фарида Анваровна 2022 жылдың 12-23 мамыр аралығында қалыпты физиология кафедрасында болды.
Неврологиялық қызметті дамыту мәселелері жөніндегі конференция
31 Мамыр 2022
27-28 мамыр аралығында Алматы қаласында «Клиникалық, эксперименттік неврологияның, нейрохирургияның, нейрофизиологияның өзекті мәселелері» атты XXIII ғылыми-практикалық конференция өтті.
30 Мамыр 2022
19-20 мамырда Астана медицина университетінде «Қазақстандағы мейіргерлік білім, зерттеулер және тәжірибе: мейіргер ісінің болашағына инвестициялар» атты халықаралық конференция өтті. Бұл конференция ЕО Erasmus+ қоры арқылы қаржыландыратын, жоғары білім берудің әлеуетін арттыру және реформалау бойынша инновациялық жобаларды іске асыратын «AccelEd Қазақстанның жоғары білім беру жүйесінде магистратура және докторантура деңгейінде мейіргерлік білімді жетілдіру» жобасының бөлігі болып табылады.