Стоматология ББ екінші курс білім алушыларын I дәрежелі дипломмен құттықтаймыз
09 Желтоқсан 2023
Авгумбаева Камила мен Наурызов Ілияс Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетінің қабырғасында өткен конференцияда латын тілінің ағылшын тіліне әсерін зерттеу тақырыбында баяндамамен сөз сөйлеген болатын.
Шмидер клиникасының мамандарымен конференция (Алленсбах, Германия)
09 Желтоқсан 2023
Қарағанды медицина университеті мен Schmieder клиникасы (Stiftung & Co.) арасындағы меморандум шеңберінде KG (Германия) 2023 жылғы 30 қарашада неврология, психиатрия және оңалту кафедрасының қызметкерлері, проф. Н. И. Шевелева
Өлкетану клубының онлайн отырысы
09 Желтоқсан 2023
2023 жылдың 10 қарашасында өлкетану үйірмесінің кезекті отырысы өтті, оны онлайн форматта өткізу туралы шешім қабылданды. Баяндаманың бұл түрі Астанада оқып, тұрып жатқан Назарбаев Университетінің магистранты Эммануэль Закка (Нигерия) болғандықтан таңдалды.
«БОЛАШАҚ: Стратегиялық Серіктестік және Ынтымақтастық» білім форумы
05 Желтоқсан 2023
2023 жылдың 30 қарашасында «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ басшылығы «Болашақ» халықаралық бағдарламасының 30 жылдығына орай «BOLASHAK: стратегиялық серіктестік және ынтымақтастық форумына» қатысты.
Қоян-қолтық ұрыс турнирі
29 Қараша 2023
«Қарағанды медицина университеті» КеАҚ 2002 БМ тобының студенті Қырықбай Камилла (салмақ санаты +64 кг) ҚР ІІМ Қарағанды академиясының негізін қалаушы, заң ғылымдарының кандидаты, профессор, әділет генерал-майоры Барымбек Сәрсенұлы Бейсеновтың 100 жылдығын мерекелеу аясында қоян-қолтық ұрыстан «Алтын Күз» ашық турнирінде қола жүлдегер атанды.
«Астана медицина университеті» КеАҚ академиялық ұтқырлық
29 Қараша 2023
2023 жылғы 20-24 қараша аралығында «Эпидемиология» модулі бойынша Қоғамдық денсаулық мектебі профессорының ассистенті Меңдібай Салтанат Танашқызы академиялық ұтқырлық аясында «ҚМУ»КеАҚ«Қоғамдық денсаулық және эпидемиология» кафедрасына барды.
Зальцбург медициналық семинарлары
28 Қараша 2023
2023 жылғы 15-20 қазанда, Ішкі аурулар кафедрасының ассистент-профессоры- Измайлович Марина Рашидовна «Open Medical Institute» курсы аясында, Вейл Корнелдің Дерматология бойынша, 14-ші Зальцбург семинарында (Австрия, Зальцбург) оқудан өтті, оған 24 елден 35 Халықаралық стипендиат қатысты.
1 желтоқсан – Бүкіләлемдік ЖИТС-пен күресу күні
28 Қараша 2023
2023 жылғы 23 қарашада «Эпидемиология» модулінің оқытушылары Қарағанды облысының «ЖИТС-ты алдын алу және оған қарсы күрес орталығының» эпидемиолог дәрігері И.А. Венчиковамен бірлесіп, университеттің «Қоғамдық денсаулық сақтау» білім беру бағдарламасының 4 және 3 курс қысқартылған оқыту формасымен білім алушылары арасында АИТВ-инфекциясын алдын алу бойынша тренинг және рөлдік ойын өткізді.
Мейіргер ісін жетілдіру жөніндегі конференция
27 Қараша 2023
2023 жылғы 9-10 қарашада Астана медицина университетінде «Қазақстанда жоғары білім беру жүйесінде магистратура және PhD және докторантура деңгейінде мейіргер ісін жетілдіру» (AccelEd, Эразмус+) жобасына арналған «Мейіргер ісінің үштұғырлығы: клиникалық практика, зерттеулер және білім беру» атты қорытынды халықаралық конференция өтті.
Еңбек Медицинасын және медициналық экологияны дамыту мәселелерін қарастырдық
23 Қараша 2023