Халықаралық конференцияға қатысқаны үшін III дәрежелі Диплом
05 Шілде 2022
20 мамыр күні Ташкент қаласында «Іргелі, қолданбалы медицина мен фармацияның жетістіктері» атты 76-шы халықаралық конференция өтті.
Қазақ тілін оқыту курсы
24 Маусым 2022
2021-2022 оқу жылында Тілдерді дамыту орталығы аясында жүргізілетін Қазақ тілін оқыту курсының 22 тыңдаушысына В2 деңгейін меңгергені туралы сертификат берілді.
Медицина қызметкері күнімен!
24 Маусым 2022
16 маусым күні «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ медицина қызметкерлері күнін мерекелеуге арналған салтанатты жиналыс өтті.
ТМД – ның «Үздік жас ғалымдар-2022» жобасының жеңімпаздары
22 Маусым 2022
«Барлығы бір қолдан» қағидасы бойынша клиника құру қарастырылуда
20 Маусым 2022
Австриялық «Vamed» компаниясының өкілі Оғызхан Сюраль Қарағанды медицина университетінде болып қайтты.
Сәтті қорғау
17 Маусым 2022
2022 жылдың 31 мамырында «Қарағанды медициналық университеті» КеАҚ мағындағы м.ғ.к., қауымдастырылған профессор Бауыржан Каденович Омарқұловтың төрағалығымен «Оңтүстік Қазақстан облысының еңбекке қабілетті жасынан асқан тұрғындарына медициналық-санитариялық алғашқы көмекті (МСАК) оңтайландыру» тақырыбында 6D110200 – «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге Ермаханова Жанар Акбаровнаның диссертация қорғауы сәтті өтті.
Жас ғалымдар байқауы
16 Маусым 2022
«XXI ғасырдағы еңбек медицинасы: жұмыс істейтін халықтың денсаулығын сақтау мәселелері» конференциясы шеңберінде жас ғалымдар конкурсы өткізілді. Профессор, м.ғ.д. Г.С. Агзамова (Ташкент медициналық академиясы) бастаған құзыретті қазылар алқасы постерлік баяндамалардың барлығын жан-жақты зерттеді.
Кезекті бір лайықты қорғау
16 Маусым 2022
2022 жылдың 31 мамырында «Қарағанды медициналық университеті» КеАҚ мағындағы м.ғ.к., қауымдастырылған профессор Калишев Марат Гузаировичтың төрағалығымен «Қазақстанда 2030 жылға дейін жалпы практика дәрігерлеріне қажеттілікті жоспарлау және болжау» тақырыбына 6D110200 – «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесін ізденуге Харин Азамат Дуйсенбековичтің диссертация қорғауы өтеді.
Жұмыс істейтін халықтың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша конференция
Дзюдодан облыс чемпионаты
14 Маусым 2022
Қарағанды қаласында 2022 жылғы 10 маусымында Дзюдодан 23 жасқа дейінгі жастар арасында облыс чемпионаты өтті. Қарағанды медицина университеті командасынан 4 спортшы таныстырды. Қыздар арасында әр түрлі салмақ дәрежесінде Ашықбай Г., 2001 ЖМ, Нишанбаева М., 2003 ЖМ, Басқар Б., 2010 ЖМ өнер көрсетті. Осы ретпен жүлделі орындар бөлінді.