«Ғылым және денсаулық» ғылыми-практикалық конференциясына қатысқаны үшін ІІ дәрежелі Диплом
20 Сәуір 2022
«Семей медицина университеті» КеАҚ қабырғасында халықаралық білім алушылардың қатысуымен, Қазақстан Республикасының Ғылым күніне арналған «Ғылым және денсаулық» атты 64-ші ғылыми-практикалық конференциясы өтті.
Қоғамдық денсаулық сақтау бағдарламалары мен мектептер қауымдастығы өкілдерінің жыл сайынғы кездесуі
20 Сәуір 2022
2022 жылдың 22-24 наурыз аралығында Қоғамдық денсаулық сақтау мектептері мен бағдарламалары қауымдастығының (Вашингтон, АҚШ) 2022 жылғы жыл сайынғы кездесуі өтті.
Оның практикалық бөлігіне назар аудара отырып оқыту
19 Сәуір 2022
Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында біз, «Жалпы медицина» білім беру бағдарламасының 4 курс студенттері Курск мемлекеттік медицина университетінде оқудан өттік.
Түлектерді «Жалпы практика дәрігері» және «Педиатрия» бағыттарымен таныстырды
19 Сәуір 2022
2022 жылдың 13 сәуірінде Қарағанды қаласы мектептерінің бітіруші сынып оқушыларымен кәсіптік бағдар беру жұмысы өткізілді.
Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің білім беру бағдарламалары «Атамекен» Қазақстан Республикасының Ұлттық Кәсіпкерлер палатасының рейтингінде жетекші позицияларда
16 Сәуір 2022
2021 жылдың қорытындысы бойынша «Атамекен» ҰКП Білім беру бағдарламаларының рейтингі, «Қоғамдық денсаулық сақтау»білім беру бағдарламасы III орынға ие болды.
Оқушылардың оқу-зерттеу жұмыстарының сырттай конференциясы
14 Сәуір 2022
2022 жылдың 17-наурызында Қоғамдық Денсаулық Мектептері мен Бағдарламалары Қауымдастығыны (Вашингтон, АҚШ) қаржыландыратын «COVID-19 пандемиясына тиімді әрекет ету үшін 11-18 жастағы мектеп оқушылары арасында сумен жабдықтау, санитария және гигиена (ССГ) саласындағы әлеуетті арттыру» жобасын іске асыру шеңберінде «COVID-19 және басқа да жұқпалы аурулармен күрестегі сумен жабдықтау
«Медициналық білім апталығы – 2022»
14 Сәуір 2022
Сеченов университетінде (Мәскеуде) сәуірдің 4-і мен 8-і аралығында «Медициналық білім апталығы – 2022» халықаралық қатысумен XIII Бүкілресейлік конференция өтті. Ол медициналық көмекті дамытудың тиімді құралдарын әзірлеуге және енгізуге арналған. денсаулық сақтаудың ғылыми және кәсіби әлеуеті. Конференцияның негізгі тақырыптары
ЮНФПА оқыту курстарының университет бағдарламасымен интеграциялануын талқылады
14 Сәуір 2022
«Қарағанды медицина университеті» КеАҚ және БҰҰ-ның халық қоныстануы саласындағы қорының (ЮНФПА) басшылығы өзара түсіністік туралы Меморандумға қол қоя отырып, ұзақ мерзімді әріптестік қатынастар орнатады.
Финляндиядағы докторанттардың тағылымдамасы
11 Сәуір 2022
Erasmus+ AccelEd жобасы аясында «Мейірбике ғылымы» және «Қоғамдық денсаулық сақтау» білім беру бағдарламаларының PhD докторанттары Садуева Феруза Хайдаралиевна мен Меерманова Инеш Бериковна Финляндияның JAMK Қолданбалы ғылымдар университетінде ғылыми тағылымдамадан өтуде. Тағылымдама 2022 ж.04.03.–2022 ж. 20.05. мерзімі аралығында өтеді.
Алуа Ермекбаева - «Жылдың үздік волонтері-2022»!
07 Сәуір 2022
Медицина мектебінің үшінші курс студенті, «Жұлдыз” жастар денсаулық орталығы ұйымының жетекшісі, №2 жатақхананың өзін-өзі басқару төрағасы Ермекбаева Алуа республикалық «Жылдың үздік волонтері-2022» байқауында жеңіске жетті!