ҚМУ КеАҚ-да Ecosystem Fest
17 Қараша 2021
12 қарашада Қарағанды медицина университетінде «Студенттік кәсіпкерліктің экожүйесі» жобасы аясында Ecosystem Fest өтті. «Ecosystem Fest» – жобаның резидент ЖОО студенттеріне арналған бір күндік білім беру модулі.
Денсаулық сақтау жүйесі тиімділігінің индикаторлары туралы
17 Қараша 2021
«Денсаулық сақтау жүйесінің тиімділігін бағалау және әсерін талдау технологиялары.Халықаралық деңгейде салыстырмалы талдау." жобасының шеңберінде Денсаулық сақтау жүйесінің (ДСЖ) тиімділігін өлшеу әдістері бойынша 2021 жылғы 10-12 қараша аралығында Нұр-Сұлтан қаласында жоспарланған 3 семинар-тренингтің 1-ші семинары өткізілді.
Ұлттық валюта – ұлт мақтанышы
17 Қараша 2021
Қазақстан Республикасы – егеменді, тәуелсіз демократиялық мемлекет. Оның өз Ата Заңы, мемлекеттік рәміздері, ұлттық валютасы бар.Тәуелсіздік алған елдің ең бірінші айрықша белгісі – ұлттық валюта.
Дәрігердің қолжазбасы
17 Қараша 2021
2021 жылдың 10 қарашасында Симуляциялық және білім беру технологиялар орталығында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған «Тәуелсіздікке 30 қадам» марафоны аясында «Дәрігердің қолжазбасы» атты байқауы өткізілді.
Пациенттердің құқықтарын қорғау мәселелері жайында
11 Қараша 2021
Қарағандыда "Әлеуметтік-бағдарланған денсаулық сақтау: пациенттердің құқықтарын қорғау тұрғысынан медициналық-әлеуметтік технологиялар, профилактикалық және қалпына келтіру медицинасы мәселелері" ғылыми-практикалық конференциясы аясындағы жұмыс аяқталды.
Коммуникация жекетұлғаныңбәсекегеқабілеттілік факторы ретінде
09 Қараша 2021
«Руханижаңғыру» бағдарламасы аясында Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының оқытушылары 06.11.2021 ж. " Effective communication as a factor enhancing individual competitiveness" халықаралық қатысумен ғылыми семинар өткізді.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы үздік жоба
03 Қараша 2021
2 қарашада «Antikor Ortalygy» – да Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Қарағанды облысы бойынша Департаменті және «Сарыарқа-адалдық алаңы» жобалық кеңсесі ұйымдастырған «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы үздік жоба» конкурсының жеңімпаздарын марапаттау өткізілді. Конкурс жеңімпазы болып 7 курс интерні Камашева Гульнараның «Academic Integrity» жобасы жарияланды. «Bolashaq» Академиясының білім алушыларының жобасы да атап өтілді.
«Медицина виртуоздары» тәжірибелік дағдылар бойынша халықаралық олимпиада жеңімпаздары
03 Қараша 2021
2021 жылдың 26-27 қазанында «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ Мейіргерлік білім беру мектебінің «Мейіргер ісі» академиялық бакалавриатының 3 курс студенттері Ташкент медицина академиясының ұйымдастыруымен «Медицина виртуоздары» тәжірибелік медициналық дағдылар бойынша I-Халықаралық олимпиадаға қатысты.
Әріптестермен тәжірибе алмасу
02 Қараша 2021
2021 жылдың 25-29 қазан аралығында «ҚМУ» КеАҚ симуляциялық және білім беру технологиялар орталығында «Клиникалық құзыреттілікті дамыту үшін оқу бағдарламасында симуляциялық технологияларды пайдалану» атты оқыту семинары өткізілді.
Есентүгел Елеукенмен " Адалдық сағаты"
02 Қараша 2021
28 қазанда Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінде кезекті "Адалдық сағаты" өткізілді. Жоба аясында мектеп білім алушылары Қазақстан КТК Одағының Президенті Есентүгел Елеукеннің тарихымен таныстырылды.