Ресейлік әріптестер үшін "тиімді оқытушы" тренингі
02 Қараша 2021
2021 жылғы 25-29 қазан аралығында «ҚМУ» КеАҚ симуляциялық және білім беру технологиялары орталығы «Тиімді оқытушы» (базалық курс) тақырыбында ПОҚ педагогикалық біліктілігін арттыру циклін өткізді.
COVID-19 аясындағы зерттеулердің нәтижелерімен бөлісті
01 Қараша 2021
Өзбекстан Республикасының Хонобад қаласында Әндіжан Мемлекеттік медициналық институты және Ташкент медициналық академиясымен бірлесіп ұйымдастырған "Инфектологияның, эпидемиологияның, микробиологияның және медициналық паразитологияның қазіргі заманғы мәселелері" атты Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияcыассоцииро өтті.
Деканның студенттермен кездесуі
29 Қазан 2021
Университетте қыркүйек-қазан айларыаралығында фармация мектебі деканының 1 курс 6В07201 «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» және 6В10103 «Фармация» білім беру бағдарламалары бойынша оқитын студенттерімен кездесуі өтті.
Улкенге құрмет
29 Қазан 2021
Біз оларға өтелмейтін қарыздармыз және олардың өмірін барынша қуанышты және жағымды етуге тырысуымыз қажет. Қарт жандар әрқашанда жағымды қарым - қатынасқа зәру. Осыған орай «ҚМУ» КеАҚ оқытушылары Лосева И.В., Кокжалова М.З.және 1-005 топ Фармациялық өндіріс технологиясы бағдарламасында оқитын топ студенттері еңбек ардагерлеріне күтім жасау борышын өтеуде.
Мейіргерлік қызметтерді дамытуда сервистік дизайн тәсілін қалай пайдалана аламыз?
27 Қазан 2021
26.10.2021 ж. ынтымақтастық арқылы мейіргерлік тәжірибені жетілдіруге арналған, JAMK қолданбалы ғылымдар университеті мен Қарағанды ​​медицина университетінің ұйымдастыруымен үш вебинар сериясының екінші вебинары өтті. Екінші вебинар келесі тақырыпқа арналды: Біз мейіргерлік қызметті дамытуда сервистік дизайн тәсілін (қызметтік дизайн) қалай пайдалана аламыз?
"Бірінші курс Студенті-2021" спартакиадасы
27 Қазан 2021
Дене денсаулығы орталығының ұжымы "Бірінші курс студенті-2021" спартакиадасын өткізді.
Сыбайлас жемқорлықсыз Медицина
27 Қазан 2021
23 қазанда комплаенс-офис "Самұрық" Студенттік Республикасымен бірлесіп университеттің "Sanaly urpaq" студенттік клубының слетін ұйымдастырды.
Әуенді Сарыарқа
27 Қазан 2021
Дәстүрлі "Әуенді Сарыарқа" халықаралық музыка фестивалі Қарағанды шаһарында ХХII маусымын ашты. Қарағанды жұртшылығы дәстүрлі әндер, ұлт аспаптар оркестрі, джаз, симфония сиякты концерттік бағдарламаларды тамашалап бір жасап қалды.
2022-2026 жылдарға арналған Cыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат тұжырымдамасының жобасы
25 Қазан 2021
22 қазанда Алматы қаласында жоғары оқу орындарының ректорларымен сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша республикалық кеңес өтті.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырыптағы үздік эссе
25 Қазан 2021
20 қазан күні Н.В.Гоголь атындағы Қарағанды облыстық әмбебап ғылыми кітапханасында «Адал ұрпақ» мектеп клубтары мен «Sanaly urpaq»студенттік клубтарының жыл сайынғы облыстық слеті өтті.