«Жас ғалымдар мектебі»
01 Сәуір 2022
29 наурыз күні КеАҚ«Қарағанды медицина университеті» мейіргерлік білім беру мектебінің және «НЕИРОН» қауымдастығының ұйымдастыруымен «Реформалау жағдайындағы мейіргер қызметі: диагностика, сүйемелдеу және оңалтудағы басым бағыттар» халықаралық ғылыми – практикалық конференциясының «Жас ғалымдар мектебі» байқауы өтті.
Үйсіз жануарларға арналған паналау орталығына барды
01 Сәуір 2022
Облыстық аллергологиялық орталық базасында орналасқан ішкі аурулар кафедрасында 4-5 курс студенттері «Үй жануарларына жауапкершілікпен қарау» тақырыбында қайырымдылық акциясын өткізді.
Халықаралық деңгейде мейірбике қызметінің өзекті мәселелерін талқылау
31 Наурыз 2022
2022 жылғы 29 наурызда Қарағанды медицина университетінің қабырғасында аралас форматта «Реформалау жағдайындағы мейіргер қызметі: диагностикадағы, сүйемелдеудегі және оңалтудағы басым бағыттар» атты халықаралық ғылыми – практикалық конференциясы өтті, оның ұйымдастырушылары:
Студенттік жастардың облыстық спартакиадасы
31 Наурыз 2022
Қарағанды қаласында 2022 жылғы 10-18 наурыз аралығында Қарағанды облысының студент жастары арасында XVI Спартакиада өтті.
Алдағы ынтымақтастық жоспары талқыланды
28 Наурыз 2022
2022 жылдың 16 наурызында «ҚМУ»КеАҚ Қоғамдық денсаулық сақтау және кәсіби денсаулық институты өкілдерінің «Қостанай минералдары» АҚ серіктес-кәсіпорын өкілдерімен онлайн-кездесуі өтті.
«Ахмет Байтұрсынұлының ғылыми-әдістемелік мұрасы»
24 Наурыз 2022
2022 жылдың 18 наурызында Қарағанды медицина университеті, Тілдерді дамыту орталығының ұйымдастыруымен «Рухани жаңғыру» бағдарламасын жүзеге асыру аясында қазақ халқының қоғам қайраткері, әдебиет зерттеушісі, ғалым, түркітанушы, педагог, аудармашы Ахмет Байтұрсынұлының 150 жылдық мерейтойына арналған
Наурыз - бірлік пен береке мерекесі!
24 Наурыз 2022
Наурыз мейрамы қарсаңында ішкі аурулар кафедрасының терапевтік бөлім меңгерушісі мен ғылыми қызметкері Беков Ернұр Касиповичтың бастамасымен «Жалпы медицина» тобының 3 курс студенттері университет клиникасында науқастар мен клиника қызметкерлері үшін тамаша мерекелік концерт өткізіп, көктемгі тамаша көңіл-күй сыйлады.
FOR 21 жобасының шеңберінде өткен коммуникативті дағдыларды дамыту бойынша білім беру нәтижелеріне аралық талдау
17 Наурыз 2022
2022 жылдың 15 наурызында «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ базасында «FOR21 жобасының шеңберінде өткен коммуникативті дағдыларды дамыту бойынша білім беру нәтижелеріне аралық талдау» ғылыми-әдістемелік шағын конференция болып өтті. Шағын конференцияға «ҚМУ» КеАҚ уақытша ғылыми ұжымының өкілдері, атап айтсақ:
Қоян-қолтық ұрыс бойынша чемпионатта студенттер алтын және қола медальдарға ие болды
13 Наурыз 2022
2022 жылдың 5 наурызында Қарағанды қаласында қоян-қолтық ұрыстан ұлдар мен қыздар арасында Қарағанды облысының чемпионаты өтті.
Душанбе қ. студенттеріне арналған сабақтар циклі
01 Наурыз 2022
Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің профессоры, Кулов Д.Б., 2022 ж.13.02-20.02. мерзімі аралығында «Абуали ибн Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университеті» МББМ-нің (Душанбе қ.) медицина тарихы курсы бар қоғамдық денсаулық сақтау және медициналық статистика кафедрасында педагогикалық ұтқырлық аясында медицина факультетінің 4-курс студенттеріне сабақ циклін өткізді.