Халықаралық ынтымақтастықтың шекарасын кеңейту
03 Қараша 2023
Франция президенті Эммануэль Макронның Қазақстанға сапары аясында Астанада қазақ-француз бизнес-форумы өтті, оған "Қарағанды медицина университеті" КеАҚ Басқарма Төрағасы-Ректоры А.А. Тұрмұхамбетова қатысты.
Франциядан келген серіктестермен кездесу
03 Қараша 2023
2023 жылғы 2 қарашада "Қарағанды медицина университеті" КеАҚ басшылығының Франция делегациясымен кездесуі өтті. Кездесуге Лилль университетінің Халықаралық ынтымақтастық жөніндегі директор Ангелина Нова ханым және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі декан орынбасары Vincent Deramecourt мырза қатысты.
Көптен күткен алтын
30 Қазан 2023
202 КСО тобының студенті Андриевский Денис 2023 жылдың 15-20 қазанынан бастап Ташкент қаласында өткен Н.И.Лакизаны еске алуға арналған спорттық акробатика бойынша халықаралық турнирге қатысты.
2023 жылғы 29 қазан - Қазақстан Республикасындағы Жалпыұлттық аза тұту күні
28 Қазан 2023
Қарағанды медицина университетінің ұжымы Қарағанды қаласы Костенко шахтасында болған қайғылы оқиға салдарынан қаза тапқандардың туыстары мен жақындарына қайғырып көңіл айтады.
Симуляциялық технологияларды қолдану бойынша біліктілікті арттыру
27 Қазан 2023
Бүгінгі таңда медициналық білім беруде симуляциялық технологияларды қолданудың артықшылықтары көптеген зерттеулермен дәлелденді және олардың денсаулық сақтау мамандарын дайындау сапасын қамтамасыз етудегі тиімділігіне күмән жоқ. Болашақ медицина қызметкері нақты клиникалық тәжірибені бастамас бұрын, ол ұшақ ұшқыштары симуляцияланған орталарда жаттығатыны сияқты, тренажерларда дағдыларды қайталап үйренуі керек.
Педиатрия бойынша еуропалық конференция
27 Қазан 2023
9-10 қазанда Цюрих қаласында өткен 34-ші Еуропалық педиатрия конференциясы әлемнің әртүрлі елдерінің ғалымдары үшін динамикалық платформа ұсынды (Қазақстан, Швейцария, Қытай, АҚШ, БАӘ, Франция, Италия, Филиппин, Малайзия, Үндістан, Оңтүстік Корея, Финляндия және т.б.).
Респираторлық медицинадағы инновациялық технологияларды талқылады
27 Қазан 2023
2023 жылғы 19-21 қазан аралығында Астана қаласында «Респираторлық медицина мамандарының қауымдастығы» ҚБ, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі, «Астана медицина университеті» КеАҚ ұйымдастырған «Респираторлық медицинадағы инновациялық технологиялар» атты X конгресс өтті.
Жұқпалы аурулар конгресі
27 Қазан 2023
Конференцияны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі, «Астана медицина университеті» КеАҚ ұйымдастырды. Конференция сұрақтары балалар мен ересектердегі жұқпалы аурулардың эпидемиологиясының өзекті мәселелеріне, клиникалық көріністеріне, емдеу мен алдын алуға арналды.
Қарағанды медицина университетінде заманауи бейнежазба студиясы ашылды
20 Қазан 2023
"Edsmart Premium LED Doska" интерактивті бейнежазба студиясы Қарағанды медицина университетінде таныстырылды. Бұл бейне және аудио жазуға, жазылған материалды қорытынды бейнеге өңдеуге, ақпараттық бейне презентациялар алуға, онлайн дәрістер мен веб-конференциялар өткізуге арналған бағдарламалық-аппараттық кешен.
Білім беруді трансформациялаудың заманауи трендтерін талқылады
20 Қазан 2023
2023 жылғы 6-7 қазанда Астана қаласында Аккредиттеу және рейтингтің тәуелсіз агенттігі ұйымдастырған «Білім берудің тұрақты болашағы-сапа және бәсекеге қабілеттілік: шындықтар мен басымдықтар»атты білім беру сапасын қамтамасыз ету жөніндегі VII Орталық Азия Халықаралық форумы өтті.