Қазаннан келген жобалық топтың тағылымдамасы
18 Қазан 2023
2023 жылдың 19 қыркүйегі мен 1 қазаны аралығында «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ Татарстан Республикасы Үкіметінің «Алғарыш» грантының қолдауымен Қазан мемлекеттік медицина университетінің жобалау тобының тағылымдамасынан өтті.
Кәсіби алмасу
17 Қазан 2023
Академиялық ұтқырлық аясында «Жалпы медицина» факультетінің 5 курс студенті Оралова Динара Карлов университетіне, Прага, Чехияға барып, Томайер ауруханасының онкология бөлімінде кәсіби алмасудан өтті.
Практикалық денсаулық сақтау әріптестеріне арналған оқыту
17 Қазан 2023
ЖРВИ, тұмау және пневмония бойынша эпидемиологиялық маусымның басталуын ескере отырып, «ҚМУ» КеАҚ жұқпалы аурулар және фтизиатрия кафедрасының қызметкерлері жетекшілік ететін салаларда 2023 жылғы қыркүйектен қазанға дейін семинарлар/дәрістер өткізуге белсенді қатысты.
Психикалық денсаулық - адамның әмбебап құқығы
17 Қазан 2023
2023 жылғы 10 қазанда «ҚМУ» КеАҚ Қоғамдық денсаулық сақтау және кәсіптік Денсаулық институтында Дүниежүзілік психикалық денсаулық күніне арналған гибридті ғылыми-практикалық конференция өтті.
«Алтын күз» кроссы
11 Қазан 2023
Қарағанды қаласының Орталық мәдениет және демалыс саябағында 2023 жылғы 7 қазанда «Алтын күз» жеңілатлетикалық кроссы өтті.
«Көбірек қозғалу-ұзақ өмір сүру»
11 Қазан 2023
7 қазанда Орталық мәдениет және демалыс саябағында дәстүрлі күзгі жеңіл атлетика кроссы өтті. Жарыста оқушылар мен студенттерден басқа өндірістік ұжымдар өнер көрсетті. Ерлер мен әйелдер бөлек бастады.
Толық контактілі панкратион кубогы
11 Қазан 2023
1 қазанда клубтар арасында толық контактілі панкратион кубогы өтті. Жарысқа «ҚМУ» КеАҚстуденттері қатысып, жүлделі орындарға ие болды.
Алматы марафоны
09 Қазан 2023
1 қазанда Орталық Азияның жыл сайынғы ең ірі жүгіру жарысы - он екінші Алматы марафоны өтті.
Денсаулық фестивалі
06 Қазан 2023
«ҚМУ» КеАҚ дене шынықтыру орталығының жаттықтырушылары мен оқытушылары қыркүйек күндері Орталық мәдениет және демалыс саябағында білім алушылармен дәстүрлі Денсаулық фестивалін өткізді.
Кросс бойынша Қарағанды облысының чемпионаты
03 Қазан 2023
2023 жылдың 30 қыркүйегінде ҚР еңбегі сіңген жаттықтырушы К.С. Кукуды еске алуға арналған кросс бойынша Қарағанды облысының чемпионаты өтті.