Қарағанды медицина университетінде-жаңа заманауи жатақхана ашылды
04 Қыркүйек 2023
2023 жылғы 31 тамызда Денсаулық сақтау министрі А.Ғинияттың қатысуымен 400 орындық «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ студенттік жатақханасының салтанатты ашылуы өтті.
«IG Cooper and Gold» АҚ парамедиктерін оқыту
25 Тамыз 2023
2023 жылдың тамыз айының 23 мен 25-і аралығында СТББО базасында «IG Cooper and Gold» АҚ 18 қызметкеріне «Алғашқы кідіріссіз көмек көрсету дағдылары» атты оқыту семинары өткізілді. Оқыту барысында парамедиктер жарақат алған кезде алғашқы медициналық көмек көрсету әдістерін, биіктіктен құлап жарақат алған, тірек-қимыл жүйесінің жарақатын алған, клиникалық өліммен және кәсіби жарақат алған науқастарды тасымалдау кезіндегі ерекшеліктерді пысықтады.
Фармацевтикалық ғылым және тәжірибе білімінің тұтастығы
04 Тамыз 2023
2023 жылғы 13 шілдеде «Қарағанды ​​медициналық университеті» коммерциялық емес акционерлік қоғамы мен «Қарағанды​​фармацевтикалық кешені» ЖШС арасында Ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойылды.
Жоба аясындағы жазғы мектеп
11 Шілде 2023
2023 жылдың 26 ​​маусымы мен 06 шілдесі аралығында 101082831 – BERNICA – ERASMUS-EDU-2022-CBHE «Орталық Азияда тамақтану және диетология саласында білім беру және ғылыми-зерттеу әлеуетін құру» Эразмус+ жобасы аясында Орталық Азияда), (Ыстықкөл, Қырғызстан) жазғы мектеп өтті.
Түркістан қаласына экскурсия
03 Шілде 2023
Шымкент қаласында өткен халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциямыз Түркістан қаласына экскурсиямен жалғасты.
Қазақстан мен Орталық Азиядағы өзекті инфекциялар қарастырылады
03 Шілде 2023
2023 жылдың 16-17 маусымында Шымкент қаласында Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының базасында «II Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция: «Қазақстан Республикасы мен Орталық Азияның өзекті инфекциялары» өтті.
Дәрігерлер марапатқа бөленді
01 Шілде 2023
Медицина қызметкерлері күніне орай Қарағанды медицина университетінің бірқатар білікті ақ халатты абзал жандары ведомствалық наградалармен марапатталды. Жоғары оқу орнының Басқарма төрайымы-ректоры Тұрмұхамбетова Анар Ақылбекқызы әріптестерін құттықтап, марапаттарын табыс етті.
«Жаңа Қазақстан» құрылысы және жаңа құндылықтар жүйесін қалыптастыру»
30 Маусым 2023
"Жаңа Қазақстан" тұжырымдамасының іс-шараларын іске асыру мақсатында «ҚМУ» КеАҚ Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімімен бірлесіп "Жаңа Қазақстанның құрылысы" және құндылықтардың жаңа жүйесін қалыптастыру» тақырыбында тұрақты жұмыс істейтін "Жаңғыру жолы" әдістемелік семинарының отырысын өткізді. Семинардың модераторлары: С.А. Никифорова, А.С. Ламанова, О.А. Ковтун, Ю.Г. Осинцева.
Халықаралық ынтымақтастық ОмММУ
30 Маусым 2023
2023 жылғы 20-23 маусым аралығында «Оқу және ғылыми үдерістегі цифрлық технологиялармен жұмыс тәжірибесі» мастер-класын өткізу үшін екіжақты шарт пен ынтымақтастық туралы келісім жасасу шеңберінде «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ-на Омбы мемлекеттік медицина университетінің гистология, цитология және эмбриология кафедрасының оқытушысы Д.Б. Авдеев шақырылды.
Түлектердің дәстүрлі кездесуі
30 Маусым 2023
24 маусым күні Қарағанды медицина университетінде Түлектердің дәстүрлі кездсуі өтті. Кездесуге университетті 50,45,40,35,30,25,20 жыл бұрын бітірген түлектер жиналды. Араға қанша уақыт салып қауышқан түлектердің жүздері бал-бұл жайнап, көрісіп, студенттік шақтарының қызықты сәттерін еске алды.