Денсаулық фестивалі
04 Қазан 2021
2021 жылдың 24 қыркүйегінде Физикалық денсаулық орталығы 1-2 курс студенттері арасында Денсаулық фестивалін өткізді. Бұл шара жыл сайын өткізіледі және дене шынықтыру сабағын насихаттауға, сондай-ақ салауатты өмір салтын қалыптастыруға бағытталған. Фестиваль қызықты өтті және ұйымдастырылуы жоғары деңгейде болды.
EcoSystemERG: Entrepreneurial MeetUp 2021
04 Қазан 2021
2021 жылғы 1-3 қазан аралығында Нұр-сұлтан қаласындағы алаңда 2020-2021 жж. "Студенттік кәсіпкерліктің экожүйесі" жобасы аясында қорытынды іс-шара басталды. Ұйымдастырушылар қорытынды шығарады, студенттер тренингтер мен мастер-кластарға белсенді қатысады, оқытушылар студенттермен бірге кәсіпкерлік әлеміне енеді, көптеген жаңа мүмкіндіктерді білетін болады, сондай-ақ жұмыс істеп жатқан кәсіпкерлермен және шақырылған қонақтармен сөйлеседі.
Жайық Бектұров атындағы облыстық жасөспірімдер кітапханасына - 45 жыл
01 Қазан 2021
Рухани жаңғыру бағдарламасының басты ерекшелігі өскелең ұрпақтың рухани дамуы. Осы мақсатта кітапхана үлкен роль атқарады. Ж. Бектуров атындағы облыстық жасөспірімдер кітапханасы өзінің мерейлі мерекесін атап өтті.
Парасаттылық мәдениеті
01 Қазан 2021
28 қыркүйекте «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ парасаттылық мәдениетін ілгерілету жөніндегі кешенді жоспарды іске асыру шеңберінде PechaKucha (TedX) форматында жастар қозғалысының көшбасшыларымен, еріктілер белсенділерімен және ЖОО студенттерімен кездесуге қатысты.
Университет клиникасына арналған заманауи томограф
29 Қыркүйек 2021
Мүмкіндіктері бойынша ерекше компьютерлік томограф Қарағанды медицина университетінің клиникасында орналасқан.
Спортшылар кідіріссіз көмек көрсету дағдыларын меңгерді
27 Қыркүйек 2021
2021 жылдың 25 қыркүйегінде КеАҚ «ҚМУ» симуляциялық және білім беру технологиялары орталығының қызметкерлері Оксана Королева атындағы бокс орталығының жаттықтырушыларына арнап «Алғашқы медициналық көмек көрсету дағдылары (BLS)» тренингін өткізді.
Оқу және шабыттану
22 Қыркүйек 2021
2021 жылдың 17 қыркүйегінде Симуляциялық және білім беру технологиялары орталығында «Жалпы медицина» мамандығының 5 курс студенттері кідіріссіз жағдайлар бойынша симуляциялық курсты аяқтауына орай «Төтенше жағдайлар территориясы» атты байқауы өткізілді. Әр түрлі жағдайдағы бес клиникалық жағдай қолданылып, бұл студенттерден кідіріссіз көмек көрсетудің хаттамалары мен сәйкес алгоритмдерді білуді талап етті.
Төтенше жағдай күнін
16 Қыркүйек 2021
Жолдастық матч
06 Қыркүйек 2021
Физикалық денсаулық орталығы 2021 жылдың 15 тамызында шетелдік студенттер арасында Спорт күніне және Үндістан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған футболдан жолдастық кездесу өткізді.
Жазғы старттар
06 Қыркүйек 2021
2021 жылдың жазғы кезеңінде кәсіпқойлар мен жеңіл атлетиканы сүйетіндер үшін түрлі республикалық жарыстар өтті. Біздің студент Овцынов Павел (3-030 ЖМ) оларға белсенді қатысты.