Қарағанды облысы бойынша Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Департаментінің басшысымен кездесу өтті
21 Қыркүйек 2023
19 қыркүйекте Қарағанды медицина университетінде Қазақстан Республикасы Агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Қарағанды облысы бойынша Департаментінің басшысы Сергей Николаевич Перов университет басшылығымен және білім алушыларымен кездесті.
Сарыарқа ескерткіштерінің бойында
21 Қыркүйек 2023
2023 жылдың 8-10 кыркүйегі аралығында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасымен ҚМДБ-ның тарихи-өлкетану үйірмесінің тұрақты қатысушылары Қарқаралы таулы орман оазисінің тарихи-географиялық көрікті жерлеріне саяхат жасады. Сарыарқаның ең әдемі түкпірлерінің бірі.
Соңғы жүгіру
19 Қыркүйек 2023
Елордада 2023 жылғы 17 қыркүйекте «ASTANA RUN CHALLENGE»финалдық жарысы өтті. Оған «ҚМУ» КеАҚ қызметкерлері Махмет Айбек пен Мүбаракшенов Азамат қатысты.
Жеңіл атлетикадан Қазақстан Республикасының чемпионаты
18 Қыркүйек 2023
2023 жылғы 12-14 қыркүйекте Алматы қаласында жеңіл атлетикадан Қазақстан Республикасының чемпионаты өтті.
Медициналық оңалту және белсенді ұзақ өмір сүру мәселелерін қарастырдық
12 Қыркүйек 2023
Оқу жылының алғашқы аптасында Қарағанды Медицина университетінде халықаралық ғылыми-практикалық конференция: «Когнитивті бұзылулар: диагностика, терапия және алдын-алудағы басым бағыттар. Гериатриялық науқас: белсенді ұзақ өмір сүру» ұйымдастырылды.
Жас ғалымдар мектебі қатысушыларының жетістіктері
12 Қыркүйек 2023
Университетте өткен Халықаралық ғылыми-практикалық конференция аясында: «Когнитивті бұзылулар: диагностика, терапия және превенциядағы басым бағыттар. Гериатриялық науқас: белсенді ұзақ өмір» Жас ғалымдар мектебі ұйымдастырлыды. Докторантура, магистратура, бакалавриат студенттері қызықты баяндамалар жасады. Мектеп қатысушыларын таныстырып өтсек.
«Астана марафоны»
11 Қыркүйек 2023
Елордамыз Астана қаласында қыркүйектің 3 жұлдызында жүгіру әуесқойлары үшін нағыз мереке өтті. Оған «ҚМУ» КеАҚ қызметкерлері Махмет Айбек пен Мүбаракшенов Азамат қатысты. Бұлтты ауа-райына қарамастан, жарысқа екі мыңнан астам спортшы қатысты. Қатысушылар үшін бұл жай жүгіру емес, күш пен ерік-жігердің шынайы сынақтары. Айбек пен Азаматқа мұнымен тоқтап қалмауын тілейміз!
Astana Run Challenge marathon
11 Қыркүйек 2023
«ҚМУ» КеАҚ қызметкерлері Махмет Айбек, Мүбаракшенов Азамат 2023 жылдың 20 тамызында Астана қаласында ұйымдастырылған 10 км жарыста жартылай марафонға қатысты.
Медицина студенттерінің халықаралық кездесуі
06 Қыркүйек 2023
Академиялық ұтқырлық аясында студенттер Филиппиннің Манила қаласына барды, онда APRM медицина студенттерінің халықаралық кездесуі өтті.
Денсаулық сақтау министрінің «ҚМУ» КеАҚ қоғамдық және кәсіптік денсаулық институтына сапары
05 Қыркүйек 2023
31.08.2023ж. Денсаулық сақтау министрі Ажар Ғиният «ҚМУ» КеАҚ қоғамдық және кәсіптік денсаулық институтына барды.