Ғылыми үйірмелер жәрмеңкесі
08 Желтоқсан 2021
2021 жылдың 30 қарашасында «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ студенттік ғылыми қоғамының ұйымдастыруымен «Ғылыми үйірмелер жәрмеңкесі» іс-шарасы өтті.
«ҚМУ» КеАҚ студенттері тағы да шығармашылық шыңдарды бағындырды
08 Желтоқсан 2021
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні қарсаңында, «Рухани жаңғыру» жобасының мемлекеттік бағдарламасы аясында 03 желтоқсан күні біздің университетте Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған «Менің Қазақстаным!»
«Елбасының жазған кітаптары»
08 Желтоқсан 2021
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығы аясында, Қарағанды қаласындағы Ж.Бектұров атындағы облыстық жасөспірімдер кітапханасы ұйымдастырған «Елбасының жазған кітаптары» атты Қазақстанның Тұңғыш Президенті күніне арналған әдеби-тарихи Вооk Slam сайысы өткізілді.
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне орай
03 Желтоқсан 2021
2021 жылдың 30 қарашасында Мейіргерлік білім беру мектебінің 101 КОМ топ студенттері топ жетекшісі Жакишева Гульбахрам Серіқызымен бірлесіп, Тұңғыш Президент күніне арналған «Елін сүйген, елі сүйген Елбасы» атты мерекелік ашық сынып сағатын өткізді.
Қыран қанатты ақын
03 Желтоқсан 2021
Қараша айының 17- ші жұлдызында Ж.Бектұров атындағы облыстық жасөспірімдер кітапханасының ұйымдастыруымен қазақ поэзиясының аса көрнекті өкілі, халқымыздың дарынды ақыны Қасым Аманжоловтың 110-жылдағына арналған «Қыран қанатты ақын» атты дөңгелек үстел өткізілді.
Тәуелсіздік – жалпыға ортақ еңбек
03 Желтоқсан 2021
2021 жылдың 2 желтоқсанында «Клиникалық фармакология және дәлелді медицина» кафедра оқытушылары Т.Л. Николаева және М.К. Кудеринова жетекшілігімен «Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» мамандығының 3-007 және 3004 топ студенттері арасында ашық сабақ өткізілді, онда Тәуелсіздік жылдары денсаулық сақтаудың қалыптасуы талқыланды.
Қоян-қолтық ұрыстан чемпионат
02 Желтоқсан 2021
2021 жылдың 27 қарашасында Қарағанды қаласында қоян-қолтық ұрыстан ұлдар мен қыздар арасында облыс чемпионаты өтті.
Біздің орталықтағы дене шынықтыру сәті
30 Қараша 2021
2021 жылдың 30 қарашасында Симуляциялық және білім беру технологиялар орталығында «Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне 30 қадам» атты марафон аясында студенттер мен СББТО қызметкерлерінің қатысуымен тағы бір қадам дене шынықтыру минуты болып өтті.
Француз Республикасының Елшілігі делегациясының сапары
30 Қараша 2021
2021 жылы 22 қарашада Қарағанды медицина университетіне Франция Республикасының Қазақстан Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі Жоғары Мәртебелі Дидье Канес мырза келді.
Мерейтойға арналған кездесу
30 Қараша 2021
2021 жылдың 26 қараша күні Мейіргерлік білім беру мектебінде куратор Омашева Жанар Мағауияқызының, 201 КЛД, 202 КЛД, 101 КОМ, 102 КОМ топ басшыларының ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30-жылдығына арналған іс-шара өткізілді.