Аурухана ауылға жол тартады
27 Қыркүйек 2023
Биылғы жылы Шет және Нұра аудандарының шалғайдағы ауылдық елді мекендерінде медициналық қызметтердің қолжетімділігін қамтамасыз ету мақсатында Қарағанды медицина университетінің дәрігерлер бригадасы ауыл тұрғындарын қабылдады.
«Жұмыс істейтін жастардың үздік тәлімгері»
26 Қыркүйек 2023
«Еңбек жолы» конкурсының республикалық кезеңінің «Жұмыс істейтін жастардың үздік тәлімгері» номинациясы бойынша м.ғ.к., профессор, «Қарағанды медицина университеті»КеАҚ клиникасының бас хирургі Нұрқаси Абатов жеңімпаз атанды.
Деканның студенттермен кездесуі
26 Қыркүйек 2023
Университетте 1- 22 қыркүйекаралығында стоматология мектебінің деканының «Стоматология»білім беру бағдарламасы бойынша 1 курс студенттермен кездесуі өтті.
Эпидемиологиялық «баттл»
26 Қыркүйек 2023
Соңғы жылдары студенттік олимпиадалар академиялық іс-әрекеттердің маңызды элементі болып қалыптасуда, өйткені ол жас мамандарға өз мүмкіншіліктерін көрсетуге және мамандықтарына тереңдей енуге мүмкіндік береді. Сондай маңызды оқиғалардың бірі болып «Астана медицина университеті» КеАҚ мен «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ арасындағы эпидемиологиялық «БАТТЛ» саналады.
Қарағанды облысы бойынша Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Департаментінің басшысымен кездесу өтті
21 Қыркүйек 2023
19 қыркүйекте Қарағанды медицина университетінде Қазақстан Республикасы Агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Қарағанды облысы бойынша Департаментінің басшысы Сергей Николаевич Перов университет басшылығымен және білім алушыларымен кездесті.
Сарыарқа ескерткіштерінің бойында
21 Қыркүйек 2023
2023 жылдың 8-10 кыркүйегі аралығында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасымен ҚМДБ-ның тарихи-өлкетану үйірмесінің тұрақты қатысушылары Қарқаралы таулы орман оазисінің тарихи-географиялық көрікті жерлеріне саяхат жасады. Сарыарқаның ең әдемі түкпірлерінің бірі.
Соңғы жүгіру
19 Қыркүйек 2023
Елордада 2023 жылғы 17 қыркүйекте «ASTANA RUN CHALLENGE»финалдық жарысы өтті. Оған «ҚМУ» КеАҚ қызметкерлері Махмет Айбек пен Мүбаракшенов Азамат қатысты.
Жеңіл атлетикадан Қазақстан Республикасының чемпионаты
18 Қыркүйек 2023
2023 жылғы 12-14 қыркүйекте Алматы қаласында жеңіл атлетикадан Қазақстан Республикасының чемпионаты өтті.
Медициналық оңалту және белсенді ұзақ өмір сүру мәселелерін қарастырдық
12 Қыркүйек 2023
Оқу жылының алғашқы аптасында Қарағанды Медицина университетінде халықаралық ғылыми-практикалық конференция: «Когнитивті бұзылулар: диагностика, терапия және алдын-алудағы басым бағыттар. Гериатриялық науқас: белсенді ұзақ өмір сүру» ұйымдастырылды.
Жас ғалымдар мектебі қатысушыларының жетістіктері
12 Қыркүйек 2023
Университетте өткен Халықаралық ғылыми-практикалық конференция аясында: «Когнитивті бұзылулар: диагностика, терапия және превенциядағы басым бағыттар. Гериатриялық науқас: белсенді ұзақ өмір» Жас ғалымдар мектебі ұйымдастырлыды. Докторантура, магистратура, бакалавриат студенттері қызықты баяндамалар жасады. Мектеп қатысушыларын таныстырып өтсек.