Гастроэнтерологтардың ұлттық конгресіне және шеберлік сыныбына нәтижелі қатысу
29 Маусым 2023
22-23 маусымда Астана каласында «Gastro Hepato Transplant News 2023. Аутоиммундық қиылыс: бауыр және ішек. Ішектің қабыну ауруларының өзектілігі. Гепатологиядағы гемостаз» атты Қазақстан гепатологтары/гастроэнтерологтарының VI Ұлттық конгресі өтті.
Тарихи-өлкетану үйірмесінің онлайн отырысы
23 Маусым 2023
Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасымен ҚМДБ-ның тарихи-өлкетану үйірмесінің кезекті отырысы өтті. Іс-шараның форматы онлайн, өткені жиналысқа қатысушылардың кейбірі басқа қалаларда болды, соның інінде Астанада.
Astana Half Marathon
20 Маусым 2023
«ҚМУ» КеАҚ қызметкерлері Махмет Айбек, Мүбаракшенов Азамат және 3026 ЖМ тобының студенті Исенова Қымбат 2023 жылдың 18 маусымында Астанада қаласында өткен 10 км жарыста жартылай марафонға қатысты.
Тәжірибеге бағытталған клиникалық психология
19 Маусым 2023
2023 жылғы 15-16 маусымда КеАҚ ҚМУ психиатрия кафедрасының доценті, психотерапевт Гурова Людмила Степановнаны еске алуға арналған «ҚР клиникалық психологиясының өзекті мәселелері» атты халықаралық қатысуымен жыл сайынғы ғылыми-практикалық конференция өтті. Осы жолы гибридті конференция ұйымдастырылды және сол арқылы Қазақстанның басқа өңірлерінен келген психолог-әріптестер үшін өте ыңғайлы болды.
ҚР чемпиондары
19 Маусым 2023
Медициналық жоғары оқу орнының әріптесі Аристархова Анна Дмитриевна физикалық денсаулық орталығының (ШСО) оқытушысы, Қазақстан Республикасының VI жазғы спартакиадасында 1 орын алған Қарағанды облысының волейболдан құрама командасына қатысты.
Кәсіптік бағдар жұмысы
15 Маусым 2023
Университеттің қабылдау комиссиясы 13 маусым күні облыстық денсаулық сақтау бөлімімен бірлесіп, Теміртау қаласында қандас азаматтармен кәсіптік бағдар беру бағытында кездесу өткізіп қайтты. Дүниежүзі қазақтарының қауымдастығы РҚБ және КеАҚ "Отандастар қоры" филиалы басшысы, Қарағанды облыстық мәслихат депутаты Меруеш Башай ұйымдастырған бұл кездесуге мектеп түлектері мен ата-аналары қатысты.
Қарағанды медицина университеті – SDSN Kazakhstan мүшесі
14 Маусым 2023
Қарағанды медицина университеті 2022 жылдың 8 маусымында Қазақстанда ресми түрде іске қосылған SDSN Kazakhstan мүшесі болып табылады. Қазіргі таңда SDSN Kazakhstan 25 мүшеден тұрады. Осы мүшелік шеңберінде 2023 жылдың 30 мамырында Назарбаев Университетінің Жоғары мемлекеттік саясат мектебінде Орталық Азиядағы тұрақты даму мақсаттары бойынша SDSN Kazakhstan 1-ші конференциясы өтті.
Қарағандылық NIS оқушылары алғашқы медициналық көмек көрсету машығын игерді
08 Маусым 2023
5-6 маусым аралыгында Жазғы мектеп аясында қарағандылық NIS оқушылары Қарағанды медицина университетінің Симуляциялық және білім беру технологиялары орталығында болды. Бұл жерде зияткерлер жас геологтардың республикалық олимпиадасы аясында өтетін «Қауіпсіздік техникасы негіздері» жарысына дайындалды.
Олар біздің заманымыздың саяси көшбасшылары туралы әңгімеледі
08 Маусым 2023
2023 жылдың 1 маусымында «Саясаттану» пәні бойынша СДП модулі және «Жаңа Қазақстан» тұжырымдамасының іс-шараларын жүзеге асыру қорытындысында Медицина университетінің шетел бөлімінің студенттерімен ғылыми-тәжірибелік конференция өткізілді. Оған үнді студенттері біздің заманымыздың саяси көшбасшылары туралы баяндамаларымен қатысты.
Atlas.ti воркшоптары
31 Мамыр 2023
Мамыр айында мейіргер ісі мектебінің оқытушысы Садуева Феруза Хайдаралиевна Қарағанды ​​медициналық университетінің ұжымымен воркшоп өткізді. Воркшоп Atlas.ti сапалы зерттеу деректерін талдау бағдарламалық құралын қолдануды енгізуге бағытталған.