Дзюдодан республикалық турнир

25 Желтоқсан 2023

14-15 желтоқсанда Семей қаласында Шәкәрім университетінде ұлы философ Шәкәрім Құдайбердіұлының 165-жылдығына орай дзюдодан жоғары оқу орындарының студенттері арасында республикалық турнир өтті. Жарысқа ҚР жоғары оқу орындарының 12 командасынан барлығы 100-ден астам спортшы қатысты.

«ҚМУ» КеАҚ университетін 10 спортшы таныстырды. 66 кг салмақ дәрежесінде бірінші болып қола медаль жеңіп алған 1002 МПД тобының студенті Нұрғали Бекжан өнер көрсетті.

100 кг дейінгі салмақ дәрежесінде резидент, 8001, Кенжеев Бекмурад 3 орын алды.

+100 кг абсолютті салмақ дәрежесінде Сариев Нұрсұлтан 3002 Биомед тобының студенті өнер көрсетіп, қола медаль жеңіп алды.

52 кг салмақ дәрежесіндегі студенттер арасында финалдық кездесуде 4029 ЖМ тобының студенті Исенова Қымбат чемпион атанды.

57 кг салмақ дәрежесінде университеттің намысын бірден 2 спортшы қорғады, олар финалда бір-бірімен кездесті. Жеңісті 3005 ТФП тобының студенті Нұрпейіс Айбота және 3008 ЖМ 2 тобының студентіӘбдікерім Шұғыла орын алды.

70 кг салмақ дәрежесінде 2011 ЖМ тобының студенті Исахова Аяулым лайықты қарсылық көрсетіп, қола медаль жеңіп алды.

Қарағанды медицина университеті үшін +78 кг салмақ дәрежесінде 2002 Биомед тобының студенті Қырықбай Камилла өнер көрсетті, ол да құрмет тұғырына шығып, 3 орын алды.

Командалық есепте 8 медальмен «ҚМУ» КеАҚ Қазақстанның түкпір-түкпірінен келген 12 команданың ішінен 3 орынды иеленді.

Республикалық турнирдің жеңімпаздары мен жүлдегерлерін құттықтаймыз!

Физикалық денсаулық орталығы