Шмидер клиникасының мамандарымен конференция (Алленсбах, Германия)

09 Желтоқсан 2023

Қарағанды медицина университеті мен Schmieder клиникасы (Stiftung & Co.) арасындағы меморандум шеңберінде KG (Германия) 2023 жылғы 30 қарашада неврология, психиатрия және оңалту кафедрасының қызметкерлері, проф. Н. И. Шевелева, қауымдастырылған профессор Р.А.Беляев, профессордың ассистенті А. А. Дубовихин онлайн режимінде Шмидер клиникасының (Алленсбах, Германия) мамандарымен «Германиядағы нейрореабилитация» тақырыбында кезекті алтыншы конференция өткізді.

Конференцияда Шмидер клиникасының аға невропатологы Dr. Neumannның «Ерте нейрореабилитациядағы ми шабуылы» және ерте оңалту бөлімінің меңгерушісі prof.Dr. med. Anastasios Chatzikonstantinou «Паркинсон ауруы мен атипті Паркинсон синдромына арналған мультимодальды кешенді терапия»тақырыбында баяндамалары тыңдалды.

Шмидер клиникасының халықаралық ынтымақтастық бөлімінің басшысы, профессор Н.И. Шевелева мен Стефан Бекле құттықтау сөз сөйледі.

Конференцияға қатысушылар Қазақстанның жоғары оқу орындарын оңалту бойынша резиденттермен, «Физикалық медицина және оңалту» мамандығы бойынша дәрігерлермен, неврологтармен, анестезиологтармен таныстырылды.

Конференция жоғары кәсіби деңгейде өтті, қатысушылардың панельдік пікірталас тақырыбына қызығушылығы, көтерілген мәселелерге қызығушылығы байқалды.

Аталған форматта 2024 жылы конференциялар өткізу жоспарлануда.

Дубовихин А.А. мен Роман Гептнердің конференцияны модерациялаудағы үйлесімділігін ерекше атап өту қажет.

Профессор, м.ғ.д. Шевелева Н. И.