Жас көшбасшылар форумы

29 Маусым 2015

«Қазақстан студенттерінің Альянсы» Республикалық студенттік қозғалыс бастамасы бойынша ұйымдастырылған жас көшбасшылар форумы маусымның 8-нен 12-не дейін Баянауылда өтті. Форум студенттерді, жастар ұйымдарының жетекшілерін, қалалық және облыстық БАҚөкілдерін және Қазақстанның барлық аймақтарынан  құрметтіқонақтарды жинады. Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің атынан келген профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің студенттері Жұлдыз Қуаныш жәнеҚММУ СӨӨБК-нің төрағасы Темірлан Саматов көрсетті.

Студенттік жастардың консолидациясыжәнежандандыру, Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевпен өткізіліп жатқан реформалар курсына қолдау көрсету,белсенді студенттік өмірге тарту және көшбасшылық дағдыларды оқыту – осының барлығы және басқасы да берілген форумның басты міндеттері болды. Іс-шараға ерекше атмосфераны ынтамен оқитын, еңбек ететін және Қазақстан Республикасында өмірдің сапасын көтеру – жалғыз мақсатпен өз аймақтарында әр түрлі іс-шараларды ұйымдастыруға көметесетін мемлекеттің ең белсенді жастардың қатысу фактісі болды.

Форум кезінде барлық қатысушылар студенттік жастарға байланысты түрлі әлеуметтік, экономикалық және тұрмыстық сұрақтарды талқылауға белсенді қатысты. Форум ұйымдастырушылары әр түрлі тренингтер, семинарлар және мастер-кластар ұйымдастырды, бұл іс-шараларда спикерлер болып сөз айтқан жас кәсіпкерлер, жастар ұйымдарының жетекшілері, олар мастер-кластарды берді және «шешендік», «жастар саясаты», «тимбилдинг», «көсемдік» және «тайм-менеджмент» тақырыптары бойынша өз тәжірибесімен бөлісті. Сонымен қатар Байнауыл ұлттық паркі бойынша экскурсия ұйымдастырылды. Табиғат әсемдігі және берілген аймақ фаунасы және флорасының бірегейлігі әрбір делегатқа жағымды әсер етті.

Республикалық форум аяғында барлық қатысушылар сертификаттар алды және өз облыстарының естелік сыйлықтар-кәдесыйларымен өзара алмасты.

Т.К.Саматов

ҚММУ СӨӨБК-нің төрағасы