Эразмус + 2020 әуе қорғанысы жобаларының жұмыс топтарымен кездесу

22 Қыркүйек 2020

Қазақстандағы Эразмус + бағдарламасының Ұлттық кеңсесінің директоры Тасболатова Шайзада Умурзаковнаның Қарағанды ​​медицина университетіне сапары аясында, 2020 жылдың 16 қыркүйегінде, Эразмус + бағдарламасының 2020 жылы қаржыландыруға грант алған жаңа жобаларының жұмыс топтарымен кездесу өтті.

2020 жылдың тамызында ҚМУ 2020-2023 жылдар аралығында келесі жобаларға қатысатыны белгілі болды:

- Гармония: Еңбекті қорғау және қоршаған орта саласындағы магистрлік бағдарламаларды үйлестіру және өзара тану;

- AccelEd: Қазақстандағы жоғары оқу орындарында магистратура мен докторантура деңгейінде мейірбикелік білім беруді дамытуды жеделдету,

- FOR21: ХХІ ғасыр дәрігерінің дамуына ықпал ету: Пациентке бағытталған коммуникация дағдыларын үйрету.

Отырысқа ҚМУ әуе қорғанысы жобаларының жұмыс топтарымен қатар Академик Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды ​​университетінің өкілдері, жоғары оқу орнынан кейінгі білім басқармасының бастығы Светлана Геннадьевна Карстина және Қарағанды ​​жоғары политехникалық колледжі, құзыреттілік орталығының жетекшісі Ғабдисагит Дүкенұлы Әубәкіров қатысты, олар алдағы үш жылда KAZDUAL жобасы бойынша командада жұмыс істейтін болады: Қазақстанда дуальды жүйені енгізу.

Жаңа жобалардың жұмыс топтарының топтары Тасболатова Шайзада Умурзаковнадан жобаны іске асыру саласында құнды ұсыныстар алды. Жұмыс топтар бойынша ұйымдастырылды. Әр топ жобаның негіздемесін, мақсатын, міндеттерін, сондай-ақ жобаны іске асырудан күтілетін нәтижелерді нақты анықтау мәселелерін егжей-тегжейлі пысықтады: материалдық және материалдық емес және жобалардың тұрақтылығының әлеуеті.