Инновациялық технологияларды оқытуды

07 Қазан 2020

2020 жылдың 28 қыркүйегі мен 20 қазаны аралығында КеАҚ «Қарағанды ​​медициналық университеті» «Абуали ибни Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университетінде медициналық білім беру сапасын арттыру» Дүниежүзілік банк жобасы аясында  ТММУ профессорлық-оқытушылар құрамы үшін 19 адам көлемінде онлайн-тренинг өткізуде.

«Case-based Learningбілім беру стратегиясы ретінде» семинарының бағдарламасы медициналық білім беру саласындағы мансаптық өсудің табысты болуы үшін медициналық жоғары оқу орындарының оқытушылары талап ететін білім мен дағдыларды беруге, қазіргі заманғы теорияларды, тұжырымдамалар мен технологияларды нақты мәселелерді шешуде Case-based Learning технологиясын қолдануға бағытталған (CBL).

Бағдарламаның жетекші жаттықтырушылары: В.П. Риклефс, оқу ісі жөніндегі проректор, Г.С. Кемелова, симуляциялық және білім беру технологиялар орталығының директоры, А.Р. Бейсенаева, онкология және сәулелі диагностика кафедрасының доценті, Е.Х. Батяева, морфология және  физиология кафедрасының профессордың ассистенті, М.С. Серикова, отбасылық медицина кафедрасының профессордың ассистенті.

Тренинг аясында тыңдаушылар CBL енгізу стратегиясын, клиникалық жағдайларды виртуалды пациентпен OpenLab-та енгізуді, CBL оқыту әдісі бойынша нұсқаулықтарды әзірлейді.