Қарағанды медицина университеті білім беру бағдарламаларын халықаралық мамандандырылған бастапқы аккредиттеуден сәтті өтті

05 Қаңтар 2021

2020 жылғы 2-4 желтоқсан аралығында Аккредиттеу және рейтингтің тәуелсіз агенттігінің (IAAR) сыртқы сараптама комиссиясы WFME/ASME бастапқы мамандандырылған аккредиттеу стандарттарына сәйкестігіне 6B05101 "Биомедицина", 7M05102 "Биолог-зерттеуші", 7R09132 "Ревматология, оның ішінде балалар ревматологиясы" білім беру бағдарламаларын бағалау жүргізді.

Сыртқы сараптау комиссиясының құрамына: IAAR – Igor Cemortan комиссиясының төрағасы, PhD, доцент, мемлекеттік медицина және фармация университеті кірді. Н.Тестемицану (Кишинев қ., Молдова); IAAR шетелдік сарапшысы – Дроботя Наталья Викторовна, м.ғ. д., профессор, Ростов мемлекеттік медицина университеті (Ростов-на-Дону қ., Ресей Федерациясы); IAAR сарапшысы – Омаров Рүстем Төкенұлы, б. ғ. к., PhD, Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті. (Нұр-сұлтан қ.); жұмыс беруші IAAR – Умбаев Бауыржан Айтжанұлы, "National Laboratory Astana" ЖМ, Назарбаев Университеті (Нұр-сұлтан қ.); IAAR студенті - Асылбекқызы Әйгерім, "Астана медицина университеті" КЕАҚ (Нұр-сұлтан қ.); IAAR агенттігінің бақылаушысы – Аймурзиева Айгерим Уринбаевна, агенттіктің медициналық жобаларының жетекшісі (Нұр-сұлтан қ.).

Аккредиттеу және рейтингтің тәуелсіз агенттігінің Аккредиттеу Кеңесінің (IAAR) 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №54 хаттамасымен "ҚМУ" КЕАҚ 5 жыл мерзімге халықаралық мамандандырылған алғашқы аккредиттеу туралы куәлік берді.

2042