«Қарағанды қаласына 87 жыл»

28 Қаңтар 2021

Қаңтар айының 25-інші жұлдызында Жалпы медицина мамандығының 1 курс студенттеріне кураторлық сағат өткізілді. Шараны ұйымдастырған Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының профессор ассистенті Әбдірахманова Кәмшат Жақсылыққызы.

Санаулы күндерден кейін сүйікті қаламыздың туған күні. Осы мерекеге орай 1 курс студенттерін қала тарихымен таныстырып, Қарағанды қаласының ерекшелігі мен өзіндік маңызына тоқталып, студент жастарды жан жақты таныстырып өтті.

Соңында Облыстық өлкетану мұражайына онлайн экскурсия ұйымдастырылды. Шара студенттер тарапынан қызу талқыланып, ризашылықтарын білдірді. Қала туралы қызықты ақпараттармен танысқаннан кейін, біздің бірінші курс студенттеріміз тезірек Қарағанды медицина университеті орналасқан қалаға келіп, көріп танысқысы келетіндіктерін де жасыра алмады.