Барселонаның университетінде Халықаралық жаздың мектебі

04 Қыркүйек 2014

Біз, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша 4- курс студенттері, 2014 жылғы 20-27 шілде аралығында aкадемиялық ұтқырлық  бағдарламасына қатыстық.

Бағдарлама барысында біз денсаулық сақтау саласындағы ұйымдастырушылық мәселелері бойынша көптеген мәлімет алдық, сонымен қатар медициналық ағылшын тілін білу дәрежесін де жетілдіре түстік. Туберкулез, қатерлі ісік, жүрек-тамыр жүйесінің аурулары, темекі шегуге тәуелділік және Африка пандемиялары сияқты ауқымды тақырыптар қамтылды. Бағдарлама барысында өзіміздің болашақ шетелдік әріптестерімізбен танысуға және жаңа ортаға икемделуге жақсы жағдайлар жасалды!

Шет елдерде біліммен, тәжірибемен алмасуға мүмкіндік беретін академиялық ұтқырлық бағдарламасы үшін университетімізге, университет ректоры Р.С. Досмағамбетоваға үлкен алғысымызды білдіргіміз келеді.

Сондай-ақ, Барселона университетінің халықаралық бағдарламаларды үйлестірушісі Марк Руис-Зоррильяны және ЖОО оқытушылар құрамын испандық қонақжайлылықтары мен бағдарлама барысында профессорлар дәрістерінен алған білім мен дағдылар үшін үлкен алғысымызды білдіргіміз келеді!

Дана Токашева мен Карина Жанабаева

Мамандықтың 4 курсының студенттері

" Қоғамдық денсаулық сақтау"

20517