Эразмус + HARMONEE жобасы аясында жұмыс
16 Наурыз 2023
6–14 наурыз аралығында Италияның Гаргньяно атты көркем жерінде Милан Университеті үйлестірген Erasmus+ HARMONEE жобасы https://www.harmonee.eu тобының жиналысы өтті.
Үлгі болу
15 Наурыз 2023
11-12 наурызда Астана қаласында спорт ардагерлері арасында ҚР Чемпионаты өтті. Барлық түрі бойынша Қырғызстан Республикасынан және Қазақстанның барлық облыстарынан барлығы 567 адам қатысты.
«PharmOlymp 2023» фармация бойынша халықаралық олимпиададан жүлделі орындар
13 Наурыз 2023
«ҚМУ» КеАҚ Фармация мектебінің студенттері В.И. Разумовский атындағы СММУ (Ресей, Саратов қ.) фармацевтикалық факультетінің 20 жылдығына арналған 2023 жылдың 10-21 ақпаны аралығында өткізілген «PharmOlymp 2023» Фармация бойынша халықаралық олимпиадасында жүлделі орындарды иеленді.
Күміс сыйлық
10 Наурыз 2023
Қарағанды қаласында 2023 жылғы 5-9 наурыз аралығында қоян-қолтық ұрыстан ҚР Чемпионаты өтті. Жарысқа Қазақстанның барлық облыстарынан 562 спортшы қатысты, оның ішінде 107 спортшы спорт шеберіне кандидат және 17 спорт шебері атағына ие.
Қарағанды қаласының студент жастары арасында XVII спартакиада
10 Наурыз 2023
2023 жылғы 20-27 ақпан аралығында Қарағанды қаласында Қарағанды облысының студент жастары арасында дәстүрлі XVII спартакиада өтті. Оның ашылуы Е. А. Бөкетов атындағыҚарағанды университетінде өтті.
«Жаңа Қазақстан: жастар саясатаның үздегі» атты республикалық байқауының жеңімпазы
09 Наурыз 2023
Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Кемелұлы Тоқаевтың «Әділетті мемлекет. Біртұтас ұлт. Берекелі қоғам» атты Қазақстан халқына жолдауы негізінде “Bilim-orkenieti” – ұлттық инновациялық ғылыми-зерттеу орталығының ұйымдастыруымен «Жаңа Қазақстан: Жастар саясатының үздігі» атты халықаралық байқау өткізілді.
Финляндияда PhD докторлық тағылымдамадан өту
09 Наурыз 2023
Erasmus+ AccelEd жобасы аясында Қарағанды ​​медицина университетінің докторанттары үшін Финляндияның Jamk қолданбалы ғылымдар университетінде ғылыми тағылымдамадан өтуі басталды.
Құрметті әріптестер!
02 Наурыз 2023
Сіздерді медициналық білім беру бойынша 2023 жылдың 20-21 сәуірінде өтетін «Болашақтың білімі: өзгерістер лебі» атты VI Орта Азиялық халықаралық ғылыми-практикалық конференцияға қатысуға шақырамыз.
Құрметті әріптестер!
Президенттік көпсайыстың жеңімпазы
02 Наурыз 2023
2023 жылғы 18-19 ақпанда Қарағанды қаласында Ауғанстаннан әскерлерді шығару күніне арналған жабық жерлерде Президенттік көпсайыстың жазғы түрлері бойынша Қарағанды облысының чемпионаты өтті.