Мен туған жоо-дың тарихын білемін
17 Қараша 2015
5-6 қарашада Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі Ынталы студенттер клубымен бірге ҚММУ студенттері арасында«Мен туған жоо-ның тарихын білемін» тақырыбына сауаланамасын жүргізді. Сауалнама жоо қабырғасында ғана емес, жатақханаларды, ҚММУ оқу орталықтарын және поликлиникаларды да қамтыды.
Қос жеңіс.
12 Қараша 2015
7-8 қарашада Е.А. Бөкетов атындағы Карағанды мемлекеттік университетінде Қазақ хандығының 550 жылдығын мерекелеуге арналған, Қарағанды әкімінің кубогіне дәстүрлі қалалық пікірталас турнирі болып өтті.
«Жастар - Қазақстан болашағы!»
10 Қараша 2015
Қазан айының үш күнінде Қарағанды облысының жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасы Қарағанды мемлекеттік техникалық университетінде Халықаралық студенттер күніне арналған «Жастар – Қазақстан болашағы» аймақтық фестивалін өткізді.
«Қыран» қазақ тілі клубы шақырады
10 Қараша 2015
2015-2016 оқу жылында «Қыран» шығармашылық клубы өз жұмысын жаңғыртты. Аталмыш клуб жұмыстары қазақ тілі кафедрасы аясында жүзеге асырылады.
Мүшайра
09 Қараша 2015
27 қазанда Сәкен Сейфуллин атындағы театрда Қазақ хандығының 550-жылдығын мерекелеуге арналған «Бұқарекең жырлайды» (мүшайра) байқауы болып өтті. Байқауға орта және жоғары оқу орындарының студенттері қатысты.
06 Қараша 2015
2015 жылдың 31 қазан мен 1 қараша аралығында ЖШС «Технопарк Сары – Арқа» - да (Қарағанды қаласы) Қазақстан Медицина Жастарының Ассоциациясының (KazMSA) ІV Ұлттық Кіші Ассамблеясы өтті.
Өткен өмірге лайықты - ұлағатты болашақ. (Н.Ә.Назарбаевтың «Тарих толқынында» кітабынан тезистер).
06 Қараша 2015
Қазақстан мемлекетінің 550 - жылдық мерейтойы – 2015 жылы Қазақстан тарихындағы ең маңызды оқиғалардың бірі болды. Біздің заманауи тарихымызға арналған бір жыл ішінде мерекелер ретінде және ғылыми іс-шаралар түрінде салтанатты оқиғалар жүргізілді.
ЖООаралық олимпиада
05 Қараша 2015
30 қазанында Қарағанды мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздеріне және Конституция негіздерін білуге Облыстық жооаралық олимпиада болып өтті.
Бесіншінің күркірі басылды!
05 Қараша 2015
1 қарашада футбол бойынша ҚММУ бесінші чемпионаты «алтын матчпен» аяқталды. Студенттердің көптеген ұсыныстарын ескере отырып, спорт клубы университеттің футбол біріншілігін бесінші рет ұйымдастырды.
«Студенттер арасында ішімдікті пайдаланудың алдын алу» семинар-тренингі
02 Қараша 2015
28 қазанда, Жастармен жұмыс жөніндегі бөлімі «Самұрық» студенттік республикасы әлеуметтік жұмыс жөніндегі министрлігімен, ынталы студенттер клубымен, № 1 жатақхана СӨӨБК бірлесе «Студенттер арасында ішімдікті пайдаланудың алдын алу» тақырыбына студенттердің дәрігер-психотерапевт Д.М.Чекановпен кездесу өтті.