РУДН-дағы олимпиада.
14 Желтоқсан 2015
2015 жылдың 26-27 қарашасында Ресейлік Халықтар Достығы Университетінің терапиялық стоматология кафедрасында терапиялық стоматология пәнінен халықаралық қатысумен 7-Бүкіл Ресейлік студенттік олимпиада өтті.
Жас журналистер мен блогерлердің алғашғы жиналысы
10 Желтоқсан 2015
26 қараша күні Қарағанды қалалық жастармен жұмыс орталығының ұйымдастыруымен «Достар Әлем» қонақ үй кешенінде жас журналистер мен блогерлердің алғашқы отырысы өтті. Бұл іс-шараның мақсаты жас журналистер мен блогерлер, белсенді студенттер мен студенттік БАҚ өкілдері үшін ғана емес, сонымен қатар өз болашағын осы саламен байланыстыратын мектеп оқушылары үшін бірыңғай диалогтық платформасын құру болды.
Дүниежүзілік ЖИТС – ке қарсыкүрес күні
09 Желтоқсан 2015
29 қараша күні «Таир» сауда үйінде тұрақты комитеттің офицері - Жамиля Разымованың және «Қарағанды облыстық ЖИТС-тың алдын алу және онымен күрес жөніндегі орталығы» өкілімен бірлесіп қоғамдық акция өтті. Акцияның мақсаты ЖИТС-тың таралуына, мәселесіне қоғамның назарын аудару болды.
Университетаралық іс-шаралардағы ҚММУ студенттерінің жеңісі
09 Желтоқсан 2015
2015 жылдың желтоқсан айының 3 күні «Жалпы медицина» мамандығы 1-009 тобының студенті Батырбек Назым БҰҰ-ның 70 жылдығына арналған «Біріккен Ұлттар Ұйымы:өзгеру әлеміндегі жаһандық дипломатия» атты халықаралық студенттер мен магистранттардың ғылыми-практикалық конференциясына қатысты.
«Бірінші, қысқы...»
09 Желтоқсан 2015
5 желтоқсанда Cпорттық клуб, дене тәрбиесі курсымен медициналық реабилитология кафедрасы және «Самұрық» студенттік республикасымен бірлесе отырып Қазақстан халқы Ассамблеясының 20 жылдығына орай І-ІІ курс студенттеріне арнап Орталық саябақта І қысқы жеңіл атлетикалық жүгіріс ұйымдастырды.
Шаңғы жолымен денсаулық.
09 Желтоқсан 2015
1 желтоқсанда Жаңа Узенка кентінің шаңғы базасында «ҚР Тұңғыш Президенті күнін» тойлауға арналған шаңғы жарысы бойынша облыстық жарыс болып өтті.
Н.Ә.Назарбаев- ұлт Көшбасшысы
03 Желтоқсан 2015
2011 жылдың желтоқсан айының 1 жұлдызынан бастап аталып өтетін мемлекеттік мереке Қазақстанның Тұңғыш Президент күні деп аталады. Бұл күні , 24 жыл бұрын бірінші жалпыхалықтық сайлау нәтижесінде Нұрсұлтан Назарбаев Қазақстан Президенті болып сайланды.
Бірінші курс спартакиадасы.
03 Желтоқсан 2015
21 қарашада, үстел теннисі бойынша жарыстары «Біріншікурс - 2015» дәстүрлі студенттік спартакиадасы болып өтті. Жыл сайын, күз айының соңында, бұрынғы мектеп оқушылары, қазіргі ҚММУ студенттері бірінші рет студенттік спартакиадаға қатысады.
Назар аударыңыздар!
03 Желтоқсан 2015
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті Еуропалық университеттер қауымдастығының мүшелігіне кірді және жеке қауымдастырылған серіктес болды.
Біз өзіміздің мәдениетімізді білеміз және құрметтейміз
02 Желтоқсан 2015
26 қарашада Қарағанды Экономикалық Университетінде алғаш рет Қарағанды қаласының колледждері және университеттерінің студенттерінің арасында «ХХІ ғасыр көшбасшысы» үлгісінде «Жүзден жүйрік» республикалық зияткерлік ойыны бөлып өтті.