«Біз-әртүрліміз, біз-бірдейміз, біз-біргеміз»
06 Мамыр 2022
28 сәуір - Қарағанды медицина университетінде маңызды күн: тоғызыншы рет «Біз-әртүрліміз, біз-бірдейміз, біз-біргеміз» атты студенттік фестиваль өтті.
«Менің дінге деген көзқарасым» эссе байқауы
06 Мамыр 2022
«ҚМУ» КеАҚ тәрбие жұмысының кешенді жоспарын жүзеге асыру аясында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы 2022ж. 24.03 мен 2022ж. 25.04. аралығында, Жастар ісі бөлімімен бірлесіп «Менің дінге көзқарасым» тақырыбында эссе байқауын ұйымдастырып, өткізді.
Долинкаға сапар
27 Сәуір 2022
21 сәуірде «Жалпы медицина» мамандығының 1023 тобы Карлаг орталығы тоталитарлық режим жылдарында орналасқан Қарағанды облысының Долинка кентіндегі Саяси қуғын-сүргін мұражайына барды. Біздің университеттің басшылығы бізге осы сапар үшін көлік – жолаушылар газелін ұсынды.
Кітапхана түні-2022
27 Сәуір 2022
Жыл сайын бүкіл әлем бойынша 23 сәуірде Дүниежүзілік кітап және авторлық құқық күні атап өтіледі және осы мереке қарсаңында 22 сәуірде кітапхана-баспа орталығы жастармен жұмыс жөніндегі бөліммен және «Next Generation» еріктілер ұйымымен бірлесіп «Библионочь-2022» оқуды қолдау акциясын өткізді.
«Го» үстел ойыны бойынша мастер-класс
22 Сәуір 2022
19.04.2022ж. Қарағанды медицина университетінде, атап айт кеткенде үстел ойындары секциясында «Го» үстел ойыны бойынша мастер-класс өткізілді.
Жаңа старттар
22 Сәуір 2022
17.04.2022 ж. Алматы қаласында Халықаралық Алматы жартылай марафоны аясында 21,1 км қашықтықта жартылай марафоннан Қазақстан Республикасының чемпионаты өтті.
Мектептер спартакиадасы
22 Сәуір 2022
2022 жылдың 12-15 сәуір аралығында Қарағанды медицина университетінде Дүниежүзілік денсаулық күніне арналған мектептердің студенттік спартакиадасы өтті.
Дәрігерлерді даярлау және университетті дамыту мәселелері талқыланды
20 Сәуір 2022
2022 жылғы 20 сәуірде Қарағанды облысы әкімінің орынбасары Аликулов Ербол Шымкентбайұлы еліміздің жетекші медициналық ЖОО-ның оқу, ғылыми, клиникалық және тәрбие қызметімен танысу үшін Қарағанды медицина университетінде жұмыс сапарымен келген болатын.
Дзюдодан чемпионат
20 Сәуір 2022
Қарағанды медициналық университетінде Дүниежүзілік денсаулық күніне арналған КеАҚ «ҚМУ» студенттері арасында дзюдодан чемпионат өтті.
«Ғылым және денсаулық» ғылыми-практикалық конференциясына қатысқаны үшін ІІ дәрежелі Диплом
20 Сәуір 2022
«Семей медицина университеті» КеАҚ қабырғасында халықаралық білім алушылардың қатысуымен, Қазақстан Республикасының Ғылым күніне арналған «Ғылым және денсаулық» атты 64-ші ғылыми-практикалық конференциясы өтті.