Парижге ашылған «терезе»
23 Желтоқсан 2021
«Париж и парижане: мои впечатления»: осындай атаумен 2021 жылдың 4 желтоқсанында Франция астанасы – Париж қаласынан Адель Абенова біздің өтінішіміз бойынша Қазақстан тарихы және КПД кафедрасының тарихи – өлкетану үйірмесінің кезекті отырысын өткізді.
Тәуелсіздіктің төртінші онжылдығына кірудеміз
21 Желтоқсан 2021
14 желтоқсан күні университетіміздің акт залында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған салтанатты шара өтті.
Ұлы даланың ұлы адамдары – әлемдік өркениеттің бесігі
15 Желтоқсан 2021
«Қарағанды медицина университеті» КеАҚ Тілдерді дамыту орталығы 2021 жылғы 10 желтоқсанда "Рухани жаңғыру" қоғамдық сананы жаңғырту бағдарламасын іске асыру шеңберінде Cisco Webex платформасында онлайн режимінде "Рухани жаңғыру-Ұлы даланың ұлы есімдері"атты студенттік ғылыми – практикалық конференциясынөткізді.
COVID-19 пандемиясы жағдайында білім беру кеңістігінің болашағын талқылады
14 Желтоқсан 2021
2021 жылдың 11 желтоқсанында Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды университетінің ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 30-жылдығына орай
Зияткерлерге арналған турнир
14 Желтоқсан 2021
2021 жылдың 11 жұлдызында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған «Рухани Жаңғыру» бағдарламасын іске асыру аясында «Болашақ жастары» атты облыстық пікірсайыс турнирі өтті.
Қожа Ахмет Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетіне сапар.
11 Желтоқсан 2021
Қожа Ахмет Яссауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің (Түркістан қ.) шақыруы бойынша 22.11.2021ж. - 04.12.2021ж. аралығында қауымдастырылған профессор, б.ғ.к., Чергизова Бибігүл Төлегенқызы Морфология және физиология кафедрасына академиялық ұтқырлық жоспары бойынша келді.
Халықаралық сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес күніне арналған марапаттар
11 Желтоқсан 2021
9 желтоқсанда Халықаралық сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес күніне арналған форум өтті. Қалыптасқан дәстүр бойынша аталған іс-шарада жыл қорытындысы шығарылып, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылға қосқан үлесі үшін үздіктер марапатталды.
«Философия» курсының соңында
11 Желтоқсан 2021
Тәуелсіздіктің 30 жылдығын мерекелеу қарсаңында және "Рухани жаңғыру" мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыру шеңберінде 2021 жылғы 7 желтоқсанда Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасы «Тәуелсіз Қазақстан философиясы» атты студенттік конференция өткізді.
Қазақ күресінен республикалық турнир.
11 Желтоқсан 2021
2021 жылы 4 желтоқсанда Е.А. Бөкетов атындағы ҚарУ-де Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған Ректор кубогына қазақ күресінен республикалық турнир өтті.
Қоғамдық денсаулық сақтау және кәсіптік денсаулық институтының қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебі халықаралық деңгейде
09 Желтоқсан 2021
2021 жылдың 1-3 желтоқсаны аралығында Германиядағы Aspher жұмыс тобы мүшелерінің шақыруы бойынша біздің әріптестеріміз Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің деканы Жания Даулетқалиева және «Қоғамдық денсаулық сақтау» білім беру бағдарламасының докторанты Карина Нукештаева «HAWFulda.