ҚҰТТЫҚТАМЫЗ!
22 Сәуір 2015
Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің деканаты 16-17 сәуір Санкт-Петербург қаласында өткен «Студенттік ғылым -2015» атты Ресейлік ғылыми форумда І орын алғаны үшін Қоғамдық денсаулық сақтау мамандығының 5- курс студенті Кабдушева Айжанды құттықтайды. Айжанға шығармашылық табыс тілейміз!
Факультетаралық студенттік спартакиада
21 Сәуір 2015
2015 жылы 9-11 сәуір аралығында дене тәрбиесі кафедрасы және университеттің спорттық клубы ҚММУ 65 жылдығына және Ұлы Жеңістің 70 жылдығына арналған факультетаралық спартакиада өткізді.
Қазақстан Республикасының Бірінші Президенті мұражайына сапар
20 Сәуір 2015
Қазақстан тарихы мен саясаттану сабақтарын оқыту барысында 7 сәуірде Теміртау қаласындағы Қазақстан Республикасының Бірінші Президенті мұражайына Жалпы медицина және Стоматология факультетінің шетел бөлімінің бірінші курс студенттеріне экскурсия жүргізілді.
15-сәуір - Әлем жалауының күні
20 Сәуір 2015
Аталмыш белгіні Мәдени құндылықтарды сақтау бойынша халықаралық пакт үшін Николай Константинович Рерих ұсынған еді. Белгінің көнеден келе жатқан үлкен ескі тарихы бар, барлық әлемде кездеседі және сананың барлық фазаларындағы эволюцияны көрсетеді.
Құттықтаймыз !!!!!
17 Сәуір 2015
Астана қаласында өткен «Жас Ғалым» атты Республикалық интелектуалдық сайысқа қатысып жүлделі 2-орынға ие болған
«ЖРВИ дегеніміз не?»
17 Сәуір 2015
2015 жылдың 8 сәуірінде «Конферансье» үйірмесінің қатысушылары (жетекшісі Айжан Кабдушева) «Таир» СҮ «ЖРВИ дегеніміз не?» акциясын өткізді.
«Биология» пәні бойынша қалалық олимпиада
15 Сәуір 2015
31.03.2015 жылы университеттің «ҚММУ-65 жыл» мерейтойы шеңберінде Қарағанды қаласының орта білімді мектептер, гимназия және лицей оқушылары үшін «Биология» бойынша қалалық пәндік олимпиада өткізілді.
IV Халықаралық кардиологтар мен терапевтер форумы (к. Мәскеу)
15 Сәуір 2015
№1 ішкі аурулар кафедрасының меңгерушісі м.ғ.д., профессор Д.Ж. Тайжанова және кафедра ассистенті медицина магистрі О.А. Вистерничан 2015 жылдың 29 наурыз және 1 сәуір аралығында Мәскеу қаласында өткен IV Халықаралық кардиологтар мен терапевтер форумынына қатысты.
Дәстүрлі III Медициналық Лига
14 Сәуір 2015
28-29 наурызда Қазақ хандығының 550 – жылдығын және ҚР конституциясының 20 – жылдығын мерекелеу қарсаңында, С.Ж. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті медицина университеттері мен колледждері арасында дәстүрлі пікірталас туринирін өткізді. Біздің «Намыс» пікірталас клубының пікірталасшылары кезекті жеңістерімен қуантты.
ҚММУ чемпионаты– жеңіске өтінім.
14 Сәуір 2015
2014 жылдың сәуірінде біздің студенттер – жатақханалар арасында футбол бойынша ҚММУ чемпионаты – қызықты турнирге қатысты. Міне бір жылдан кейін, 5 - сәуірде есеп бойынша кезекті 3 – ші біріншілік болып өтті. Ақпаннан сәуір аралығында, ҚММУ ең үздік футбол жасақтары титулына ие болу үшін 12 - командадан 150 – дей студент таласты.