Германияда сынақтан өту
30 Наурыз 2015
Практикалық курс ГерманияныңKlinikum Frankfurt (Oder), офтальмология бөлімінде медицина докторы Антьи Юст жетекшілігімен өтті.
Германиямен ынтымақтастықты нығайтамыз
30 Наурыз 2015
9-наурыздан 20-наурызға дейін академиялық ұтқырлық шеңберінде Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне Франкфурт клиникасының өкілдері - MD, PhDУльрих Битц және онкогематология ағамедбикесі миссис Мануэла Майер келді.
Н.Тестимициан атындағы Мемлекеттік медицина және фармация университеті өкілдерінің сапары
30 Наурыз 2015
16-20 наурыз аралығында Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне Молдавадан Н.Тестимициану атындағы Мемлекеттік медицина және фармация университетінің өкілдері - Стелла Адаужи – фармацияның қауымдастырылған профессоры және патоморфология кафедрасының доценті - Евгений Мельник келді.
ҚММУ № 2- жатақханасында өткен «Наурыз мейрамы» атты мерекелік сауық-кешінің есебі
27 Наурыз 2015
17.03.2015, сағат 18.30-да ҚММУ № 2- жатақханасында шет тілдер кафедрасымен Наурыз мейрамына арналған концерттік бағдарлама өткізілді.
Не? Қайда? Қашан? ойыны
26 Наурыз 2015
2015 - жылдың 4 - наурызында №1 ІА кафедрасының жас ассистенттері мен 7 - курс интерндері арасында «Не? Қайда? Қашан?» ойыны өткізілген болатын. Ойын Қарағанды қаласынының 80 -жылдығына байланысты өткізілді.
Наурыз келді
26 Наурыз 2015
2015-жылдың 17-мамырда ҚММУ Медициналық колледжінде Наурыз мейрамына арналған ашық іс-шара өткізілді. Қатысушылар фестиваль бағдарламасында оқушылар және қонақтарды түрлі ұлттардың мәдениетімен таныстырды, нақтырақ айтсақ ұлттық салт-дәстүрлер, ұлттық тағамдардың көп түрлілігін, киім-кешектердің байлығын көрсетіп, ән салып, би биледі.
Наурыз – халықаралық мейрам!
20 Наурыз 2015
Наурыз - бұл қазақ халқының ғана емес, бүкіл Азия халықтарының бес мың жылдан бері тойланып келе жатқан ең басты мейрамы. Наурыз - бұл табиғаттың қыстан оянып, көктем келіп, ағаштың бүршік жарып, жаңа жылдың және жаңа өмірдің басталғандығының белгісі. Наурыз мейрамы - табиғатқа табыну мейрамы.
Қазақстан туберкулезден еркін ел!
20 Наурыз 2015
Бүкіл әлемдік туберкулезбен күрес күні аясында «Қазақстан туберкулезден еркін ел!» ұранымен 2015-жылдың 18-наурызында ҚММУ Фтизиатрия кафедрасының қызметкерлерімен «Туберкулез,берілу жолдары және алдын-алу» тақырыбында Қарағанды қаласының № 50 мектебінде іс-шара жүргізілді.
Дзю-до бойынша біріншілік.
20 Наурыз 2015
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің күрес залында дзю-до күресі бойынша ҚММУ ашық біріншілік жекпе – жегінің финалы болып өтті. Жарыс Ұлы Жеңістің 70-жылдығын мерекелеуге, сонымен қатар ҚММУ 65-жылдығына арналды.
Наурыз, Наурыз!
20 Наурыз 2015
Наурыз – жаңа өмірдің, бейбітшілікпен көктем мерекесі.