Қазақстан Республикасы Чемпионатының Финалисті
23 Қараша 2022
2022 жылдың 31 қазаны мен 5 қарашасы аралығында Петропавл қаласында өткен спорттық акробатикадан Қазақстан Республикасы чемпионатының финалында Мейіргерлік білім беру мектебінің 106 КОМ топстуденті Андриевский Денис, аралас жұпта спорттық акробатикадан спорт шеберінің кандидаты (Антоненко Радмила) IV орынды иеленді.
Әдеби кеш
23 Қараша 2022
22 қарашада университет қабырғасында қазақтың көрнекті гуманист жазушысы, қазақ әдебиетінің классигі, қоғам қайраткері, профессор, ҚР Ғылым академиясының академигі Мұхтар Әуезовтің туғанына 125 жыл толуына арналған әдеби кеш өтті.
Бедеулікті емдеудің заманауи тәсілдері туралы
23 Қараша 2022
«Биомедицина» білім беру бағдарламасының 4 курс студенті, «ҚМУ» КЕАҚ ӨБСК студенттік ғылыми қоғамының белсенді қатысушысы Нұрмағамбет Темірлан 2022 жылғы 10-12 қараша аралығында «Бедеулікті емдеудің заманауи тәсілдері. КРТ: бүгінгі күн және болашақ» атты ҚРМҚ XIV Халықаралық конгресіне қатысты.
Академиялық ұтқырлық аясында
21 Қараша 2022
2022 жылғы 14 қарашадан 16 қараша аралығында академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында «Астана медицина университеті» КеАҚ «Қоғамдық денсаулық және эпидемиология» кафедрасының аға оқытушылары Б.Т. Рахметова., С. А. Жижила және Б.А. Мұстафина «ҚМУ» КеАҚ «Жалпы медицина» мамандығының 5 курс студенттеріне арналған «2 ғылыми жоба» модулінің «Эпидемиология» пәні бойынша тәжірибелік сабақтар өткізді.
Жол-көлік оқиғасы құрбандарын еске алу халықаралық күніне арналған конференция
21 Қараша 2022
2022 жылдың 18 қарашасында Башқұртстан Республикасының (Уфа) біліктілікті арттыру орталығында жол-көлік оқиғасы құрбандарын еске алудың халықаралық күніне арналған «Үйрен... аман бол... құтқар» атты конференциясы өтті. Бұл күн БҰҰ-мен қарашаның үшінші жексенбісі деп жариялаған.
Медициналық мамандықтарды оқытуда симуляциялық білім беру технологияларын қолдану конференциясы
21 Қараша 2022
2022 жылдың 11 қарашасында Ресей Федерация Денсаулық сақтау министрлігінің Башқұрт мемлекеттік медицина университетінде алғаш рет БММУ 90 жылдығына және Уфа Федералдық аккредиттеу орталығының 10 жылдығына арналған «Медициналық мамандықтарды оқытуда симуляциялық білім беру технологияларын қолдану» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өтті.
Шала туылған нәрестелердің халықаралық күні
21 Қараша 2022
17 қараша бүкіл әлем бойынша халықаралық шала туылған балалар күнін атап өтеді. Оны 2008 жылы жаңа туған нәрестелерге көмек көрсету жөніндегі Еуропалық қор (European Foundation for the Careof Newborn Infants, EFCNI) мерзімінен бұрын босану туралы, дәрігерлер мен шала туылған нәрестелердің отбасыларының алдында тұрған өзекті мәселелерді шешу қажеттілігі туралы хабардар ету үшін енгізді.
PhD ғылыми жетекшілік бойынша ORPHEUS виртуалды семинары
16 Қараша 2022
2022 жылдың 11 қарашасында «ҚМУ» КеАҚ-да ғылыми кеңесшілер мен докторанттар үшін Еуропалық аймақтағы биомедицина және клиникалық медицинада PhD білім беру ұйымының ORPHEUS сарапшылары ұйымдастырған онлайн мастер-класс өтті.
«Бірінші курс студенті-2022» спартакиадасы
15 Қараша 2022
«ҚМУ» КеАҚ-да 2022 жылғы 1-3 қарашасы аралығында ұйымдастырылған «Бірінші курс студенті-2022» дәстүрлі студенттік спартакиадасы аяқталды.
IX республикалық ғылыми-практикалық конференция
15 Қараша 2022
Ұлттық балаларды оңалту орталығының базасында ҚР ДСМ-мен бірлесіп ұйымдастырылған күндізгі форматта «Оңалту мен курортологияның басым бағыттары» атты IX республикалық ғылыми-практикалық конференциясы өтті.