«Менің Қазақстаным» патриоттық әндер байқауы
12 Желтоқсан 2022
Қарағанды медицина университетінде 8 желтоқсан күні студенттер арасында «Менің Қазақстаным» атты патриоттық әндер байқауы өтті. Өнер додасына жоғары оқу ордасының 10-нан астам өнерлі студенттері қатысты. Байқау жас ұрпақтың бойына Отанды сүюге, еліне, жеріне деген патриоттық сезімдерін ояту мақсатында өткізіліп отыр.
Қарағанды және ұлытау әріптестеріне жрви, тұмау және пневмония бойынша семинар
09 Желтоқсан 2022
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі ана мен бала өлімін азайту және алдын алу, жүкті әйелдерге,босанған, босанатын әйелдерге және балаларға көрсетілетін медициналық көмектің қолжетімділігі мен сапасын арттыру мақсатында медициналық көмек көрсету бойынша медициналық университеттер бірқатар шараларды жүзеге асырды.
Тәуелсіздік жылдарындағы отандық фармация
01 Желтоқсан 2022
Тәрбие жұмысы шеңберінде 2022 жылғы 30 қарашада Фармация мектебінде 16 желтоқсан - Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған іс-шара өткізілді. Фармация мектебінің оқытушысы Е. А. Тулебаев ұйымдастырған іс-шараға 100-ге жуық "Фармация" және "фармацевтикалық өндіріс технологиясы" мамандықтарының 2-3 курс студенттері қатысты.
Аллергиялық ауруларды емдеу бойынша семинар
28 Қараша 2022
2022 жылдың 23 қарашасында «Дивера» аймақтық аллергологиялық орталық базасында Қарағанды қаласы медицина университетінің ішкі аурулар кафедрасы қызметкерлерімен аллергиялық ауруларды емдеу бойынша семинар өтті. Клиникалық тәлімгер Бегимова Светлана Дюсеновна және профессор ассистент Измайлович Марина Рашидовна презентация жасады.
Қазақстан Республикасы Чемпионатының Финалисті
23 Қараша 2022
2022 жылдың 31 қазаны мен 5 қарашасы аралығында Петропавл қаласында өткен спорттық акробатикадан Қазақстан Республикасы чемпионатының финалында Мейіргерлік білім беру мектебінің 106 КОМ топстуденті Андриевский Денис, аралас жұпта спорттық акробатикадан спорт шеберінің кандидаты (Антоненко Радмила) IV орынды иеленді.
Әдеби кеш
23 Қараша 2022
22 қарашада университет қабырғасында қазақтың көрнекті гуманист жазушысы, қазақ әдебиетінің классигі, қоғам қайраткері, профессор, ҚР Ғылым академиясының академигі Мұхтар Әуезовтің туғанына 125 жыл толуына арналған әдеби кеш өтті.
Бедеулікті емдеудің заманауи тәсілдері туралы
23 Қараша 2022
«Биомедицина» білім беру бағдарламасының 4 курс студенті, «ҚМУ» КЕАҚ ӨБСК студенттік ғылыми қоғамының белсенді қатысушысы Нұрмағамбет Темірлан 2022 жылғы 10-12 қараша аралығында «Бедеулікті емдеудің заманауи тәсілдері. КРТ: бүгінгі күн және болашақ» атты ҚРМҚ XIV Халықаралық конгресіне қатысты.
Академиялық ұтқырлық аясында
21 Қараша 2022
2022 жылғы 14 қарашадан 16 қараша аралығында академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында «Астана медицина университеті» КеАҚ «Қоғамдық денсаулық және эпидемиология» кафедрасының аға оқытушылары Б.Т. Рахметова., С. А. Жижила және Б.А. Мұстафина «ҚМУ» КеАҚ «Жалпы медицина» мамандығының 5 курс студенттеріне арналған «2 ғылыми жоба» модулінің «Эпидемиология» пәні бойынша тәжірибелік сабақтар өткізді.
Жол-көлік оқиғасы құрбандарын еске алу халықаралық күніне арналған конференция
21 Қараша 2022
2022 жылдың 18 қарашасында Башқұртстан Республикасының (Уфа) біліктілікті арттыру орталығында жол-көлік оқиғасы құрбандарын еске алудың халықаралық күніне арналған «Үйрен... аман бол... құтқар» атты конференциясы өтті. Бұл күн БҰҰ-мен қарашаның үшінші жексенбісі деп жариялаған.
Медициналық мамандықтарды оқытуда симуляциялық білім беру технологияларын қолдану конференциясы
21 Қараша 2022
2022 жылдың 11 қарашасында Ресей Федерация Денсаулық сақтау министрлігінің Башқұрт мемлекеттік медицина университетінде алғаш рет БММУ 90 жылдығына және Уфа Федералдық аккредиттеу орталығының 10 жылдығына арналған «Медициналық мамандықтарды оқытуда симуляциялық білім беру технологияларын қолдану» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция өтті.