Шала туылған нәрестелердің халықаралық күні
21 Қараша 2022
17 қараша бүкіл әлем бойынша халықаралық шала туылған балалар күнін атап өтеді. Оны 2008 жылы жаңа туған нәрестелерге көмек көрсету жөніндегі Еуропалық қор (European Foundation for the Careof Newborn Infants, EFCNI) мерзімінен бұрын босану туралы, дәрігерлер мен шала туылған нәрестелердің отбасыларының алдында тұрған өзекті мәселелерді шешу қажеттілігі туралы хабардар ету үшін енгізді.
PhD ғылыми жетекшілік бойынша ORPHEUS виртуалды семинары
16 Қараша 2022
2022 жылдың 11 қарашасында «ҚМУ» КеАҚ-да ғылыми кеңесшілер мен докторанттар үшін Еуропалық аймақтағы биомедицина және клиникалық медицинада PhD білім беру ұйымының ORPHEUS сарапшылары ұйымдастырған онлайн мастер-класс өтті.
«Бірінші курс студенті-2022» спартакиадасы
15 Қараша 2022
«ҚМУ» КеАҚ-да 2022 жылғы 1-3 қарашасы аралығында ұйымдастырылған «Бірінші курс студенті-2022» дәстүрлі студенттік спартакиадасы аяқталды.
IX республикалық ғылыми-практикалық конференция
15 Қараша 2022
Ұлттық балаларды оңалту орталығының базасында ҚР ДСМ-мен бірлесіп ұйымдастырылған күндізгі форматта «Оңалту мен курортологияның басым бағыттары» атты IX республикалық ғылыми-практикалық конференциясы өтті.
Таэквондодан чемпион
10 Қараша 2022
Фармация мектебінің 1002 топ студентіБоронов Шерали Семей қаласында1-5 қарашада өткен ITF Таэквандодан Қазақстан чемпионатына қатысып 2021 жылдың Әлем чемпионы атанды.
«Эмоциялар психологиясы. Мен және менің қазіргі эмоционалдық күйім»
08 Қараша 2022
Ағымдағы жылдың 5 қарашасында психологиялық клуб жұмысы аясында Қазақстан тарихы кафедрасы және ӘСП психологтарының шетел студенттерімен кезекті кездесуі өтті. Кездесу тақырыбы «Мен және менің эмоцияларым».
Стоматология қызметтерінің студенттермен кездесуі
07 Қараша 2022
Университетте қыркуйек айынан бастап стоматология мектебінің деканының м.а. А.С.Калина, сонымен қатар деканның оқу жұмыстар жөніндегі орынбасары А.К.Омарова, деканның әлеуметтік жұмыстар жөніндегі орынбасары Р.Ж.Рақымғали " стоматология " білім беру бағдарламасы 1-5 курс студенттермен кездесулері өтті.
Медициналық кадрларды даярлауға, университеттің дамуына зор үлес қосқан әріптестер атап өтілді
03 Қараша 2022
Қарағанды қаласының медицина университетінде Республика күніне арналған салтанатты жиын өтті.
Біз оңалту саласында ынтымақтастық орнатамыз
03 Қараша 2022
Кеше 26.10.2022 ж. "ҚМУ" КеАҚ Басқарма Төрағасы – ректоры, неврология, психиатрия және оңалту кафедрасының профессорларының Шмидер клиникасы (KLINIKEN SCHMIEDER) және MEDMOST Компаниясының өкілдерімен кездесуі өтті.
Шекарасыз Фармакология
03 Қараша 2022
2022 жылғы 17-28 қазан аралығында академиялық ұтқырлық шеңберінде "Жалпы медицина" мамандығы бойынша оқитын шетелдік бөлімнің 3 курс студенттеріне арналған Жаңа Зеландиядағы Evidence-Based Network өкілі, Жаңа Зеландия формулярының редакциялық директоры және Жаңа Зеландия балаларына арналған формуляры, Окленд университетінің Фармация мектебінің профессоры (Жаңа Зеландия) Дэвид Вудспен клиникалық фармацевт тренингі ұйымдастырылды.