Тарихқа тағзым - болашаққа бағдар
17 Наурыз 2021
Әз-Наурыз жаңашылдық пен жасампаз рухтың жаршысы. Үкімет биыл наурыз мерекесін 10 күн бойы атап өту керек деп шешті.
Қоғамдық денсаулық сақтау және биомедицина мектебіндегі академиялық ұтқырлық
16 Наурыз 2021
15.02.21 пен 05.03.21 аралығында Қарағанды Медицина Университеті (ҚМУ) Бейкоммерциялық Акционерлік Қоғамдастығы (БАҚ) академиялық мобилділік бойынша «Bolashaq» академиясының фармацевтикалық дисциплиналар кафедрасының аға оқытушысы Тукубаева Г.Н.-мен 90 сағат көлемінде 2 курстың «6В07201- ФӨТ (Фармацевтикалық Өндіріс Технологиясы)» білім беру бағдарламасының 2,3,4 ағымдарына «Гигиенаға кіріспе» дисциплинасы бойынша онлайн сабақтар жүргізілуде.
Қант диабетімен ауыратын науқастарды диагностикалау мен басқаруға үйрету
14 Наурыз 2021
2021 жылдың 10 наурызынан 16 наурызына дейін Ішкі аурулар кафедрасында Пловдив медициналық университетінің профессоры Мария Миткова Орбецова (Болгария), академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында «Жалпы медицина» мамандығының 7-085 топ студенттеріне қашықтықтан «Жалпы дәрігерлік практикаға арналған диабетология» пәні бойынша оқытуды жүзеге асырады.
Облыстық спартакиада
14 Наурыз 2021
Қарағанды қаласында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30-жылдығына арналған Қарағанды облысы әкімінің жүлдесіне арналған студент жастар арасында XV облыстық спартакиадасы өтті.
Біздің марафоншы
14 Наурыз 2021
Қарағандыда қашықтық режимінде 5 км кросс бойынша Қарағанды облысының чемпионаты өтті. Жарысқа біздің университеттің студенті Павел Овцынов (3-030 ЖМ) қатысты. Өте сәтті өнер көрсетіп, 1-ші орынға ие болды.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы шараларды жүзеге асырудың оң мысалы
12 Наурыз 2021
5 наурызда Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы мемлекеттік басқару Академиясында жоғары оқу орындарындағы адалдықты насихаттау бойынша кездесу өтті. Кездесуде ректорлар, проректорлар және жоғары оқу орындарының қызметкерлері, жоғары білім беру саласындағы сарапшылар, академиялық адалдық Лигасының өкілдері бас қосып жиналды. Кездесу жұмысына университеттің академиялық жұмыс жөніндегі проректоры Риклефс Виктор Петрович қатысты.
Тарих-түзу,жөнді үйретуші
05 Наурыз 2021
Осы күнде істеп жүрген ісіміз, жасаған жұмысымыз, мінез-құлқымыз, сөздің бәрі кейінгілерге тарих болып қалады. Кейінгілер ғибрат аларлық үлгі тастап кетіп алғыс аламыз ба? Жоқ, далаға лағып, жөнсіз кетіп қарғыс-лағынет аламыз ба? Кеудесінде көзі бар адам көп ойланарлық жұмыс.
Білім беру ортасында сыбайлас жемқорлықтың алдын алу
04 Наурыз 2021
3 наурызда Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Қарағанды облысы бойынша департаменті және «Bolashaq» Академиясы мен бірлесіп ұйымдастырған білім беру саласындағы сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтардың алдын алуға арналған онлайн форматта конференция өтті.
Денсаулық сақтау Вице-министрі А. Г. Гинияттың сапары
02 Наурыз 2021
Денсаулық сақтау Вице-министрі Ажар Гиният Қарағанды облысына жұмыс сапары аясында «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ-на барып қайтты. Сапар барысында ҚР ДСМ Ғылым және адами ресурстар департаментінің директоры Гүлназ Таңатарова бірлесіп жүрді.
Алғысым шексіз Халқыма
01 Наурыз 2021
Бұл күн тағдыр тоғыстырған Қазақстанның көп этносты халқының ортақ тарихын құрметтеу күні. Алғыс айту күні-қайырымдылық дәстүрлерін, әлеуметтік ынтымақты және өзара көмек көрсетуді қолдау күні.