Спартакиада қорытындысы
17 Қаңтар 2023
Қарағанды медицина университетінде оқытушылар мен студенттер арасында дәстүрлі түрде өткізілетін XXXXVIII-ші спартакиада өз мәресіне жетті. 4 күнге созылған спорт додасында қатысушылар белсенділік танытып, өздерін мықты қырларынан көрсетті. Спартакиада қорытындысы бойынша жүлделі орындарды мына комнадалар иеленді.
Неміс әріптестерінің оңалту бағдарламасын меңгерген
17 Қаңтар 2023
28.11.2022ж. бастап 8.12. 2022 ж. дейін Қарағанды ​​қаласының Медицина университеті мен Schmieder (Stiftung & Co.) KG (Германия) клиникасы арасындағы меморандум аясында «ҚМУ» КеАҚ неврология, психиатрия және реабилитология кафедрасының қызметкерлері профессор Шевелева Н.И. және ассистент-профессор Дубовихин А.А. тәжірибелік және теориялық білім алмасу мақсатында Клиникен Шмидерге барды.
Тәуелсіз елдің үздік мұғалімдері-2022
12 Қаңтар 2023
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні қарсаңында «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ мейіргерлік білім беру мектебінің оқытушылары Жұмақаева Күлбан Нығметқызы мен Резина Дамеля Қайрадқызы «Тәуелсіз елдің үздік мұғалімдері-2022» республикалық байқауында жүлделі орындарға ие болғаны үшін марапаттар мен дипломдар алды.
"Самарқанд-2020" медициналық ЖОО студенттерінің III-Халықаралық олимпиадасы
11 Қаңтар 2023
Халықаралық олимпиаданы ұйымдастыру мен оны өткізудің негізгі мақсаты: медицинаның әртүрлі бағыттары бойынша білімді ұсыну, сонымен қатар студенттердің оқу іс-әрекетіне қызығушылығын ояту және практикалық, сонымен қатар клиникалық дағдыларды көрсету, студенттердің алған білімдері мен дағдыларын практикалық іс-әрекетте қолдана білу мүмкіндіктерін құру.
Республикалық байқаудың І дәрежелі диплом иегері
11 Қаңтар 2023
Біздің ҚеАҚ «Қарағанды медицина университеті» өз түлектерін мақтан тұтады. Біздің университетті 2021 жылы бітірген «Қоғамдық денсаулық сақтау» білім беру бағдарламасының түлегі Юнгенштей Юлия Витальевна туралы айтқымыз келеді. Университетте оқыған жылдары Юлия өзін тәртіпті, жауапты, жан-жақты, коммуникативті, адал және табысты студент ретінде көрсетті.
Мемлекеттік ғылыми стипендияның иегері
10 Қаңтар 2023
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің бұйрығымен 2022 жылғы Қазақстанның талантты жас ғалымдарына арналған мемлекеттік ғылыми стипендия иегерлері анықталды.
Клиникалық фармакология және дәлелді медицина кафедрасының меңгерушісі, медицина ғылымының кандидаты, қауымдастырылған профессор Калиева Шолпан Сабатаевна «Алтын дәрігер» медалімен марапатталды
10 Қаңтар 2023
«Алтын дәрігер» төсбелгісі өз қызметінде ерекше кәсіби шеберлік пен қайсарлық танытқан денсаулық сақтау жүйесінің қызметкерлеріне адал және мінсіз еңбегі үшін беріледі. Бұл медаль - маманның отандық денсаулық сақтауды, халық денсаулығын жақсартуға және белсенді қоғамдық қызметке қосқан зор үлесіне берілген баға.
2022 жылғы «Үздік ғылыми қызметкер» байқауының жеңімпаздары анықталды
10 Қаңтар 2023
Ғылыми-зерттеу институттары мен жоғары оқу орындарының 50 ғалымы үздік атанды. Жеңімпаздардың арасында Қарағанды медицина университетінің Қоғамдық денсаулық мектебінің қауымдастырылған профессоры Омарова Алуа Оралқызы бар.
«Ғылыми шолулар жазу» тақырыбы бойынша оқыту семинары
10 Қаңтар 2023
2022 жылы 28 желтоқсан күні «Divera» облыстық аллергологиялық орталығында ішкі аурулар кафедрасының ғылыми үйірменің отырысы өтті.Үйірмеге 1 және 2 оқу жылындағы аллерголог-иммунолог резиденттер, ішкі аурулар кафедрасының оқытушы-профессорлық құрамы қатысты.
Мемлекеттік ғылыми стипендияның иегері
09 Қаңтар 2023