Вальс ырғағында
24 Желтоқсан 2014
Н.Әбдіров атындағы спорткомбинатта, студенттермен тәрбие және әлеуметтік жұмыс бөлімі «Вальс ырғағында» салтанатты бал-байқауын өткізді. Іс-шараның басты мақсаты – студенттердің көркем өнер қабілеттерін дамыту,эстетикалық талғамын қалыптастыру, сонымен қатар жаңа таланттарды айқындау.
ҚММУ мемлекеттік тіл апталығы.
23 Желтоқсан 2014
Тәуелсіздік күніне орай, 2014-жылдың 8-желтоқсан және 12-желтоқсан аралағында кең масштабта өткізілген «Медицина білімі – мемлекеттік тіл аясында» апталығы университет оқытушылары мен студенттері, қызметкерлері үшін көптеген жақсы іс-шараларға толы болды.
Келе жатқан жаңа 2015 жылдарыңызбен!
23 Желтоқсан 2014
Жаңа 2015 жыл қарсаңында Профилактикалық медицина, биология және фармация факультеті белсенді студенттерінің дәстүрге айналған жаңа жылдық кеші өтті. Мерекеге біздің студенттерді құттықтауға Аяз ата, Ақшақар және ергежей келді. Осы кеште көптеген ізгі тілектер, жылы сөздер айтылып, әндер орындалды.
Дөңгелек үстел басындағы кездесу
23 Желтоқсан 2014
2014 жылдың 20-желтоқсанында ҚММУ ректоры, профессор Раушан Сұлтанқызы Досмағамбетованың университет қоғамдық жұмысына қатысқан студенттермен кездесуі өтті. Содан кейін Раушан Сұлтанқызы жиналғандарды келе жатқан жаңа жылмен құттықтады, және үздік спортшыларына және жоо-ның белсенділерді естелік сыйлықтарды тапсырды. Бүгінгі күні жоо-да олардың саны - 25.
Біз жарқын болашаққа сенеміз!
23 Желтоқсан 2014
15 - желтоқсанда ҚММУ акт залында Қазақстан Республикасының 23-жылдығын мерекелеуге арналған салтанатты жиналыс өтті. Іс-шара басталғанда сахнаға оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі проректор Молотов-Лучанский Вилен Борисович шақырылды. Содан кейін құттықтау сөзін университет ректоры, профессор Досмағамбетова Раушан Сұлтанқызы айтты.
«Жастар – болашағымыздың тірегі»
23 Желтоқсан 2014
2014 жылдың 12 желтоқсанында Қарағанды облысының ҚХА, сараптамалық топ партиялық куратор облыстық маслихат депутаты Р.С. Досмағамбетованың, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің бастамасы бойынша біздің жоғары оқу орнының қабырғасында «Жастар – болашағымыздың тірегі» - студенттік ғылыми-практикалық жооаралық конференция өтті.
Құттықтаймыз
23 Желтоқсан 2014
Халықаралық білім беру салонының алтын меделімен Л.Е. Муравлёваның, В.Б. Молотов-Лучанскийдің, Д.А. Клюеваның, Н.А. Чайковскийдің, Е.А.Колесникованың «Физико-химические свойства эритроцитов больных с хронической обструктивной бользню легких различных формы и степени тяжести» (7-9 қазан 2014ж., Мәскеу) атты еңбегі марапатталды.
Шешім жақындады…
23 Желтоқсан 2014
ҚММУ мини-футболдан екінші чемпионатын аяқтауға бір ғана айналым қалды,бірақ жеңімпаз кім болады деген сұрақ әлі де ашық қалуда. Жеңімпаздың кім болары тек соңғы айналымда мәлім болады.
«Күлкі терапиясы» республикалық финалда
23 Желтоқсан 2014
2014 жыл ҚММУ КТК ойыншыларының есінде көпке дейін сақталады. Тарихта тұңғыш рет, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің «Күлкі терапиясы» КТК командасы «Жайдарман» республикалық жоғары лигасының финалына шықты.
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні.