АМУ студенттеріне арналған дәрістер мен тәжірибелік сабақтар
30 Қараша 2021
Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің «Эпидемиология» модулі профессорының ассистенттері Н.О. Алышева мен М.М. Бейсекова «Астана медицина университеті» КеАҚ (АМУ) және «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ(ҚМУ) арасындағы академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында 2021 ж. 15.11. - 26.11. аралығында м.ғ. д., профессор А. А. Мусина басқаратын АМУ Қоғамдық денсаулық және эпидемиология кафедрасына барып қайтқан болатын.
Елбасы - ел тірегі
29 Қараша 2021
1 желтоқсан - Тұңғыш Президент күніне орай, 29 қараша күні Қарағанды медицина университетінің Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының ассистент-профессоры Абдрахманова Камшат Жақсылыққызы мен «Самұрық» » студенттік республикасының бастамасымен Медицина мектебінің 1 курс студенттеріне «Елбасы- ел тірегі» атты іс-шара өткізіліп,
«Рухани жаңғыру ұлттық тұлғаның этноәлеуметтенуінің психологиялық қалыптасу факторы ретінде» атты университет аралық ғылыми-тәжірибелік онлайн семинары
29 Қараша 2021
2021 жылдың 26 қарашасында «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының оқытушылары Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды университетінің психология кафедрасының онлайн қатысуымен «Рухани жаңғыру - ұлттық тұлғаның этноәлеуметтенуінің психологиялық қалыптасу факторы ретінде» тақырыбында университет аралық ғылыми-тәжірибелік онлайн семинарын өткізді.
“Public Health Futures in a Changing World” 2021 жылғы 14-ші Еуропалық қоғамдық денсаулық сақтау конференциясы
27 Қараша 2021
PhD, Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің қауымдастырылған профессоры Омарова Алуа Ораловна 2021 жылдың 10-12 қарашасы аралығында Еуропалық қоғамдық денсаулық сақтау қауымдастығы ұйымдастырған “Public Health Futures in a Changing World” 2021 жылғы 14-ші Еуропалық Қоғамдық денсаулық сақтау конференциясына қатысты. Аталған конференцияға әлемнің 80-нен астам елінен 2000 делегат қатысты.
Тәуелсіз елім - Қазақстан
25 Қараша 2021
2021 жылдың қараша айының 23 жұлдызында Тілдерді дамыту орталығының оқытушыларға арналған «Сөйле» танымдық клубы «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдық мерейтойына орай «Тәуелсіз елім - Қазақстан» атты іс-шара өткізді.
V Спартакиада ҚМУ Қыраны-2021
23 Қараша 2021
2021 жылғы 18 қарашада Физикалық денсаулық орталығы Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған және «Рухани Жаңғыру» бағдарламасын іске асыру шеңберінде өткізілетін «V спартакиада ҚМУ Қыраны-2021ж.» өткізді. Ашылу салтанатына академиялық жұмыс жөніндегі проректор В.П. Риклефс, тілдерді дамыту орталығының басшысы М.А. Маретбаева құттықтау сөз сөйледі:
Дзюдодан чемпионат
23 Қараша 2021
2021 жылдың 19-20 қараша аралығында Қарағанды медицина университетінде ҚР Тұңғыш Президенті күніне арналған дзюдодан университет студенттері арасында чемпионат өтті. Барлығы 32 студент қатысты. Қызықты жекпе-жектерде чемпиондар анықталды:
Қоғам денсаулығының маңызды көрсеткіші-оның қызметкерлерінің денсаулық жағдайы
22 Қараша 2021
16 қарашада «ҚМУ» КеАҚ Қоғамдық денсаулық сақтау және кәсіптік денсаулық институтында «Кәсіптік патологиядағы сараптаманың өзекті мәселелері» тақырыбында семинар-кеңес өтті.
Қазақстанның заманауи тарихын зерттейміз
22 Қараша 2021
2021 жылдың 12 қараша күні Қазақстан тарихы және әлеуметтік – саяси пәндер кафедрасында тарихи – өлкетану үйірмесінің кезекті отырысы өтті.
Науқас балалар мен олардың отбасыларының комплаенсі және пациентке бағытталуы
22 Қараша 2021
Өткен аптада ҚР медициналық жоғары оқу орындары мен колледждерінің оқытушыларына арналған «АИТВ және басқа да созылмалы аурулармен ауыратын балаларға психоәлеуметтік қолдау» тақырыбында он-лайн түрде, жалпы көлемі 72 сағат болатын біліктілікті арттыру циклы аяқталды. Оқыту Қазақстанда 3 жыл бойы жалғасын тапқан БҰҰ ЮНИСЕФ қорының аттас жобасы аясында өтті.