Тәуелсіз елім - Қазақстан
25 Қараша 2021
2021 жылдың қараша айының 23 жұлдызында Тілдерді дамыту орталығының оқытушыларға арналған «Сөйле» танымдық клубы «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдық мерейтойына орай «Тәуелсіз елім - Қазақстан» атты іс-шара өткізді.
V Спартакиада ҚМУ Қыраны-2021
23 Қараша 2021
2021 жылғы 18 қарашада Физикалық денсаулық орталығы Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған және «Рухани Жаңғыру» бағдарламасын іске асыру шеңберінде өткізілетін «V спартакиада ҚМУ Қыраны-2021ж.» өткізді. Ашылу салтанатына академиялық жұмыс жөніндегі проректор В.П. Риклефс, тілдерді дамыту орталығының басшысы М.А. Маретбаева құттықтау сөз сөйледі:
Дзюдодан чемпионат
23 Қараша 2021
2021 жылдың 19-20 қараша аралығында Қарағанды медицина университетінде ҚР Тұңғыш Президенті күніне арналған дзюдодан университет студенттері арасында чемпионат өтті. Барлығы 32 студент қатысты. Қызықты жекпе-жектерде чемпиондар анықталды:
Қоғам денсаулығының маңызды көрсеткіші-оның қызметкерлерінің денсаулық жағдайы
22 Қараша 2021
16 қарашада «ҚМУ» КеАҚ Қоғамдық денсаулық сақтау және кәсіптік денсаулық институтында «Кәсіптік патологиядағы сараптаманың өзекті мәселелері» тақырыбында семинар-кеңес өтті.
Қазақстанның заманауи тарихын зерттейміз
22 Қараша 2021
2021 жылдың 12 қараша күні Қазақстан тарихы және әлеуметтік – саяси пәндер кафедрасында тарихи – өлкетану үйірмесінің кезекті отырысы өтті.
Науқас балалар мен олардың отбасыларының комплаенсі және пациентке бағытталуы
22 Қараша 2021
Өткен аптада ҚР медициналық жоғары оқу орындары мен колледждерінің оқытушыларына арналған «АИТВ және басқа да созылмалы аурулармен ауыратын балаларға психоәлеуметтік қолдау» тақырыбында он-лайн түрде, жалпы көлемі 72 сағат болатын біліктілікті арттыру циклы аяқталды. Оқыту Қазақстанда 3 жыл бойы жалғасын тапқан БҰҰ ЮНИСЕФ қорының аттас жобасы аясында өтті.
Оқытуға арналған кітапхана-баспа орталығының ақпараттық ресурстары
21 Қараша 2021
Қараша айының 8-17-сі аралығында мейірбикелік білім беру мектебінің 1 курс студенттеріне арналған Кітапханалық-библиографиялық сабақтар өткізілді. Аталған сабақтардың мақсаты-университеттің электрондық кітапханалық жүйелерімен және ақпараттық ресурстарымен жұмыс істеуі мен практикалық дағдыларына үйрету.
"Sanaly Urpaq" Республикалық слеті
18 Қараша 2021
17 қарашада Қарағанды техникалық университетінің базасында онлайн форматта "Sanaly Urpaq"Республикалық студенттік клубтар слеті өтті. Қатысушылар еліміздің жоғары оқу орындарының қызметкерлері мен білім алушылары болды.
ҚМУ КеАҚ-да Ecosystem Fest
17 Қараша 2021
12 қарашада Қарағанды медицина университетінде «Студенттік кәсіпкерліктің экожүйесі» жобасы аясында Ecosystem Fest өтті. «Ecosystem Fest» – жобаның резидент ЖОО студенттеріне арналған бір күндік білім беру модулі.
Денсаулық сақтау жүйесі тиімділігінің индикаторлары туралы
17 Қараша 2021
«Денсаулық сақтау жүйесінің тиімділігін бағалау және әсерін талдау технологиялары.Халықаралық деңгейде салыстырмалы талдау." жобасының шеңберінде Денсаулық сақтау жүйесінің (ДСЖ) тиімділігін өлшеу әдістері бойынша 2021 жылғы 10-12 қараша аралығында Нұр-Сұлтан қаласында жоспарланған 3 семинар-тренингтің 1-ші семинары өткізілді.