Олимпиада жеңісі
01 Мамыр 2021
Сәуір айының 26-28 күндері халықаралық қатысушылардың қатысуымен терапия бойынша II Бүкілресейлік онлайн олимпиадасы болып өтті. Олимпиаданы И.И. Мечников атындағы Солтүстік-Батыс мемлекеттік медицина университеті (Санкт-Петербург, Ресей) ұйымдастырды.Бұл олимпиадағамамандықтары "Жалпы медицина" және "Педиатрия" болатын 4-6 курс аралығындағы 750-ден астам студенті, сондай-ақ ТМД елдерінің ординатор дәрігерлері қатысты.
Иммунитетке байланысты сұрақтар талқыланды
27 Сәуір 2021
2021 жылдың 20 сәуірінде ОмММУ жүз жылдығы және оның гистология, цитология және эмбриология кафедрасының жүз жылдығына арналған "Иммундық реакциялардың жасушалық негіздері" атты Халықаралық студенттік онлайн-конференциясы өтті. Ұйымдастыру комитетінің төрағасы РФ ДСМ "Омбы мемлекеттік медицина университеті" гистология, цитология және эмбриология кафедрасының профессоры В.А. Акулинин, қосалқы төрайым - КЕАҚ "Қарағанды медицина университеті" морфология және физиология кафедрасының профессоры Г. У.
Қаражал қаласының медицина қызметкерлерінің кідіріссіз көмек көрсету бойынша біліктілігін арттыру
27 Сәуір 2021
2021 жылдың 21-23 сәуір аралығында КеАҚ «ҚМУ» симуляциялық және білім беру орталығының жаттықтырушысы Ешетова Айша Абеновна КМК "Қаражал қаласының орталық ауруханасының" 30 қызметкеріне алғашқы кідіріссіз көмек көрсету дағдылары тақырыбында оқыту семинарын өткізді.
Дәстүрі бай медициналық оқу орны түлектерді қызықтырады
26 Сәуір 2021
Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің оқытушысы Меңдібай Салтанат Танашқызы Қарағанды қаласындағы №57, №68 мектеп түлектері және Қарағанды облысы Жанарқа ауданы Актүбек ЖББМтүлектері арасында кәсіби бағдар беру жұмыстарын өткізді. Кездесу 11 сынып оқушылары арасында Zoom платформасында өткізілді.
Ішкі аурулар кафедрасында семіздікпен күресу күні
23 Сәуір 2021
Ішкі аурулар кафедрасының оқытушылары А.А. Серікбаева мен З. Б. Тауешева жауапкершілігімен "Тұлпар" оңалту орталығында тәрбие жұмысы аясында "Эндокринология" пәні бойынша оқитын "Жалпы медицина" мамандығының 4 курс студенттерінің қатысуымен 2020 жылғы 16 қарашада "Дүниежүзілік диабетпен күрес күніне" арналған іс-шараның жалғасы ретінде "Семіздік қант диабетінің даму факторы ретінде"тақырыбында іс-шаралар сериясы өткізілді.
Тоғыз құмалақтан Онлайн-турни
22 Сәуір 2021
Физикалық денсаулық орталығы 17 сәуірде "Рухани жаңғыру"бағдарламасы аясында тоғыз құмалақтан студенттер арасында онлайн-турнир өткізді.
Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің Қарағанды қаласындағы №77, №36, №82 орта білім беретін мектеп түлектерімен кәсіби бағдар беру жұмыстары
22 Сәуір 2021
Қоғамдық денсаулық және биомедицина мектебінің профессор-ассистенті Бейсекова М.М. Қарағанды қаласында мектеп түлектерімен кәсіби бағдар беру жұмыстарын өткізді. Мектеп түлектеріне, 11 сыныптар арасында Қарағанды медицина университетіндегі
Болашақ медицина мамандарын кәсіптік бағыттау
21 Сәуір 2021
Мамандық таңдау мәселесі жоғары сынып оқушыларының алдында әрдайым тұр, ал қазір ол біздің қоғамда болып жатқан өзгерістерге байланысты өзекті болып отыр. Сондықтан "Қарағанды медицина университеті" КЕАҚ жұмысының бағыттарының бірі мектеп оқушыларын кәсіптік бағыттау болып табылады.
Кешенді жүйелік шолу тренингі
20 Сәуір 2021
14.04.2021 ж. Қарағанды ​​медициналық университеті мен JAMK қолданбалы ғылымдар университеті ұйымдастырған JBI институтының, Аделаида университетінің кешенді жүйелік шолу бағдарламасы бойынша алғашқы оқу модулін өтті.
Акушерлік және гинекологиядағы оперативті хирургия дағдыларын жетілдірілді
20 Сәуір 2021
Акушерлік, гинекология және перинатология кафедрасының доценті Я.Г. Турдыбекова, академиялық ұтқырлық аясында Ресей Денсаулық сақтау министрлігінің Рязань мемлекеттік медицина университетінде емдеу факультетінің 6 курс студенттеріне «Акушер және гинекологиядағы жедел хирургия» циклі өткізілді. Сабақтар 30.03.21-04.08.21 аралығында ZOOM платформасында өтті.