Қазақстандағы рухани келісім күні
22 Қазан 2015
Осы күннің алдында Қазтұтыну Қарағанды экономикалық университетінде «Конфессияаралық келісім – Қазақстан тұрақтылығының кепілі» тақырыбындағы «дөңгелек үстел» форматында кездесу өтті.
Профессор Х.Ж. Мақажановтың 100-жылдығына арналған «Травматология мен ортопедиядағы озық технологиялар» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция
22 Қазан 2015
2015 жылдың 24 – 25 қыркүйегінде травматология және ортопедияның Ғылыми зерттеу институтымен, травматолог-ортопедтердің Қазақстандың Ассоциациясымен, Қарағанады мемлекеттік медицина университетімен, Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасымен, профессор Х.Ж. Мақажанов атындағы ОТжОО-мен профессор Х.Ж. Мақажановтың
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!
22 Қазан 2015
Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің деканаты «Медициналық-профилактикалық ісі» мамандығының 3-курс студенті Узақбаев Нуржанды, Қазақ күресінен «Жас Барыс» облыстық турнирінде 1-орынға ие болуымен құттықтайды.(Қарағанды қ.)
«Күлкі терапиясы» жартыфиналда
20 Қазан 2015
2015 жылдың 4 қазанындаАстана қаласының «КонгрессХолында» «Қазақстан КТК Одағы» ұйымдастырған біздің университеттің командасы қатысқан «Жайдарман» Республикалық жоғары лигасының жартылайфиналы өтті.
«Алтын күздің» күміс табысы
20 Қазан 2015
Салауатты өмір салтын насихаттау, жеңіл атлетиканы дамыту, университет студенттерін күнделікті спортпен айналысуға және түрлі қашықтықтарға жүгіруді дәріптеу ҚММУ спорт клубының жеңіл атлетика бойынша секциясының негізгі бағыттары болып табылады.
Бесінші жарысқа кірісті!
19 Қазан 2015
Оқу жылының енді ғана басталып жатқандығына қарамастан, ҚММУ Спорт клубы кезекті бесінші, жатақхана командалары арасындағы футбол бойынша университеттің чемпионатын бастап кетті.
«Маусымашар 2015»
19 Қазан 2015
2015 жылдың 9 қазанында Сәкен Сейфуллин атындағы қазақ драма театрында Қарағанды облысының барлық аймақтарынан командалар қатысқан «Маусымашар 2015» КТК фестивалі өтті.
Германия, Франкфурт (Одер) қаласына академиялық ұтқырлық
16 Қазан 2015
01.09.15 пен 28.09.15 аралығында ҚММУ интернатура факультетінің 7 - курс интерндері Германиядағы Франкфурт (Одер) қаласының клиникасында клиникалық және практикалық дағдыларды игеруді үйренді. Бір ай ішінде интерндер неміс дәрігерлерімен тікелей жұмыс жасап, клиника құрылысымен танысып
Қарағанды Мемлекеттік медицина университетінің консультативтік-диагностикалық орталығына Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің вице-министрінің келуі
15 Қазан 2015
2015 жылдың 28 қыркүйек күні Қарағанды облысының Денсаулық сақтау басқармасының басшысы Е.Ш.Нұрлыбаевпен бірге, танысу мақсатында ҚР ӘД ДМ вице-министрі А.В.Цой іссапары бойынша келді.
«Не? Қайда? Қашан?»
15 Қазан 2015
11 қазанда, «Шахтер» орталық стадионында «Не? Қайда? Қашан?» зияткерлік клубының кезекті отырысы өткізілді.