Еске алу күні
21 Ақпан 2022
15 ақпанда бұрынғы Кеңес Одағы елдері Ауғанстаннан әскерлерінің шығарылған күнін атап өтеді.
Бос орындар жәрмеңкесі
15 Ақпан 2022
2022 ж. 07.02. мен 09.02. мерзімі аралығында «ҚМУ» КеАҚ медицина мектебі Қарағанды облысының денсаулық сақтау орталығымен бірлесіп, түлектер үшін online форматта Қарағанды облысының медициналық ұйымдарының бос жұмыс орындары жәрмеңкесін ұйымдастырды.
Республикалық шығармашылық байқауының жеңімпаздары
13 Қаңтар 2022
«ZIAT» ғылыми-әдістемелік орталығының ұйымдастыруымен өткен «Менің тәуелсіз Қазақстаным-менің Отаным!» атты республикалық қашықтықтан шығармашылық байқауында мейіргерлік білім беру мектебінің ТжКБ деңгейінің студенттері 1-орынға ие болды.
Үстел теннисі
11 Қаңтар 2022
Жыл сайын Қарағандыда Студенттік Лига аясында үстел теннисінен жарыстар өтеді. Жарыс кезеңі қараша-желтоқсан айларына келеді, олар әр сенбі және жексенбі күндері өткізіледі.
10 қаңтар - Қазақстан Республикасындағы жалпыұлттық аза тұту күні
10 Қаңтар 2022
Қарағанды медицина университетінің ұжымы елімізде болған қайғылы оқиға салдарынан қаза тапқандардың туыстары мен жақындарына қайғыра көңіл айтады.
Медицина мектебінің белсенді студенттерімен бірге келе жатқан Жаңа жылды тойлау
31 Желтоқсан 2021
Ең әдемі және сиқырлы мереке қарсаңында СӨӨБК медицина мектебінің қызметкерлерімен бірге мектептің белсенді студенттерін жаңа жылмен құттықтап. жақсы дәстүрді жалғастырды.
Жеңіл атлетика турнирі
30 Желтоқсан 2021
2021 жылдың 25-26 желтоқсанында Қарағанды қаласының жеңіл атлетика манежінде жеңіл атлетикадан Қарағанды облысының жаттықтырушыларын еске алу турнирі өтті.
Реабилитология мен курортологияның басым бағыттары талқыланды
30 Желтоқсан 2021
«UMC» корпоративтік қорының балаларды оңалтудың ұлттық орталығы, «Курортологтар мен реабилитологтар қауымдастығы» ҚБ 2021 жылғы 9-10 желтоқсанда Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30-жылдығына арналған он бір мемлекеттің халықаралық қатысуымен «Реабилитология мен курортологияның басым бағыттары»
Сапа менеджменті жүйесінің инспекциялық аудиті
28 Желтоқсан 2021
22 желтоқсан мен 24 желтоқсан аралығында «ҚМУ» КеАҚ «Русский регистр» сертификаттау қауымдастығы» сәйкестікті растау жөніндегі халықаралық органмен менеджмент жүйесіне инспекциялық аудит жүргізді.
Парижге ашылған «терезе»
23 Желтоқсан 2021
«Париж и парижане: мои впечатления»: осындай атаумен 2021 жылдың 4 желтоқсанында Франция астанасы – Париж қаласынан Адель Абенова біздің өтінішіміз бойынша Қазақстан тарихы және КПД кафедрасының тарихи – өлкетану үйірмесінің кезекті отырысын өткізді.