Болашақ жеңістерге алғашқы қадам
17 Қыркүйек 2015
2015 жылдың 15 қыркүйек күні "Самұрық" студенттік Республикасының Спорт министрлігінің кездесуі өтті. Кездесудің негізгі мақсаты – дене шынықтыру мәдениеті және спортқа студенттерді ынталандырудың жағдайлар кешенін аңықтау.
Құттықтаймыз!
15 Қыркүйек 2015
2015 жылы 11қыркүйекте Астана қаласында өткен орыс тілі бойынша «Ой-сана» атты республикалық байқаудан Жалпы медицина және стоматология факультетінің 2-курс студенті Тастубай Айжан І орынға иеленді. Айжанға тек биік шыңдардан көріне беруіне тілектеспіз!
ҚММУ «Самұрық» студенттік парламентіне сайлау
11 Қыркүйек 2015
5 қыркүйекте Қарағанды мемлекеттік медицина университеті бас корпусының 329 дәрісханасында ҚММУ «Самұрық» студенттік парламентке жыл сайынғы сайлау өтті. Осы жылдан бастап біздің жоо-ның студенттік өзін-өзі басқаруы басқа форматта жұмыс істейтін болады: студенттік өзін-өзі басқару комитетінің (СӨӨБК) орнына басқару органдары Президент, 9 депутат және 12 министрлік болатын ҚММУ «Самұрық» студенттік парламенті күшіне кіреді.
IFMSA Тамыз Бас Ассамблеясы
11 Қыркүйек 2015
Халықаралық медицина студенттерінің қауымдастықтар федерациясының жалпы ассамблеясының 64 тамыз кездесуі 3-9 тамыз аралығында туристтік әсем қала, Охридте (Македония) өтті. Әлемнің түпкір - түпкірінен 100 аса елден 750 медицина студенттері IFMSA- дің 64 тамыз кездесуінде жиналды. Қазақстаннан 3 делегат қатысты- Қымбат Қабдуллина (ҚММУ, 4 курс), Ғазиза Мұрат (ҚММУ, 3 курс) және Айбар Темірбекұлы (НУ, 4 курс).
Самарқандқа академиялық ұтқырлық бойынша сапар
09 Қыркүйек 2015
2013 жылдың 4 ақпанынан Қарағанды мемлекеттік медицина университеті мен Самарқанд мемлекеттік медицина институты арасындағы ынтымақтастық меморандумына сәйкес жалпы медицина және стоматология факультетінің студенттері 03.06.15-04.07.15 аралығында «Дәрігер-ординатордың көмекшісі» және «Стоматолог-дәрігердің көмекшісі» бағдарламасы бойынша Самарқанд қаласының СамМИ ауруханаларында өндірістік тәжірибені өткізді.
Жол ашар
08 Қыркүйек 2015
Қыркүйектің бірінші сенбісі күні ҚММУ-да жастармен жұмыс жөніндегі бөлім «Жол ашар» атты дәстүрлі жыл сайынғы спорттық-зияткерлік мерекені өткізді.
Денсаулық фестивалі
08 Қыркүйек 2015
Қыркүйектің бірінші сенбісі күні ҚММУ спорт клубы дәстүрлі түрде «Денсаулық фестивалін» өткізді.
Мемлекеттің басты кітабы
08 Қыркүйек 2015
ҚР Конституциясының 20 жылдығын мерекелеуге орай университеттің студенттік белсенділері «Мемлекеттің басты кітабы» тақырыбына университеттің студенттік өзін-өзі басқару комитеті, пікір-талас клубтарының және ҚММУ ынталы студенттер клубының мүшелері және жетекшілері қатысқан дөңгелек үстел отырысын өткізді.
Тиімділікті басқару жүйесі тұлғалық өсу факторы ретінде
03 Қыркүйек 2015
Тиімділікті басқару жүйесін жүзеге асыру шеңберінде ҚММУ оқытушылары жеке даму жоспарларын толтырып, жетекшілері адами ресурстарын басқару департаментіне кері байланыс нысандарын ұсынды. Бұл нысандарды департамент мамандары өңдеп, ПОҚ анықталған қажеттіліктері негізінде тізімдерді бағыт бойынша құрады.
Студенттік флэш-моб
02 Қыркүйек 2015
«Жаса Қазақстан», «Қазақ елі осындай!», «Елім менің!» заманауи әндермен 1 қыркүйекте Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің бірінші курс студенттері «Жастар - нұрлы болашақ бастауы» флэш – мобын өткізді.