«Репродуктивті денсаулықжәне оны сақтаудың әдістері»
11 Ақпан 2015
2015 -жылдың 4 - ақпан күні студенттермен тәрбие және әлеуметтік жұмыс бөлімі мен «Қазақстанның медицина жастары қауымдастығы» белсенділерінің бастауымен жалпы білім беретін №3 - гимназия коммуналдық мемлекеттік мекемесі қабырғасында «Репродуктивті денсаулықжәне оны сақтаудың әдістері» атты ақпараттық-жағдаяттық тренинг өткізілді.
II жылғы докторанты Жумалиева Вера ғылыми докторлық машықтану
10 Ақпан 2015
2014 жылдың соңында «Медицина» мамандығының II жылғы докторанты Жумалиева Вера Александровна ғылыми докторлық машықтанудан өтті.
Маусымашар – 2015.
10 Ақпан 2015
26 – қаңтардан 2 - ақпан аралығында Астана қаласында "Маусымашар-2015" Республикалық фестиваль болып өтті.
Студенттік лига. Мәреге дейінгі екі тур
10 Ақпан 2015
2014/15жж. маусымының «Студенттік лига» біріншілігінде біздің командамызға барлығы екі-ақ ойын қалды.
Литваға академиялық ұтқырлық бойынша сапар
10 Ақпан 2015
Біздің ЖОО студенттерге шетел университеттерінде көптеген бағдарламалар бойынша оқуға мүмкіндік береді. Сондай студентердің бірі «Жалпы медицина» мамандығының 4 курс 4-089 тобының студенті Серикжанов Мансур.
Барселонадағы академиялық ұтқырлық
10 Ақпан 2015
Шетелде оқу барлық жағынан пайдалы және келешегі бар. Жаңа достар, жаңа көшелер, жаңа тіл, оқыту процесі мен білімнің дамуына жаңа көзқарас.
Қазақстан Республикасының Әнұран күні!
09 Ақпан 2015
Патриотизм – бұл адамның мемлекет өмірін жақсартуға тартылған әрекеттерге қозғау салатын Отанына деген іскер сүйіспеншілік.
Испаниядағы оқу
09 Ақпан 2015
28 - қаңтар күні Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінде қоғамдық денсаулық сақтау мамандығының академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша Испанияда оқып келген 5 курс студенттерінің факультеттің 1, 2 , 3, 4, 5 курс студенттерімен кездесуі өтті.
05 Ақпан 2015
2015-жылдың 26-30-қаңтары аралығында С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ Ұлттық Медициналық Университеті VI Халықаралық Қысқы Мектеп «Қоғамдық денсаулық сақтаудың маңызды мәселелері: Денсаулықты қолдау мен аурулардың алдын алу (қауіптің мінез – құлықтық факторлары)» өткізді.
Мастер-класс «Медициналық паразитология»
04 Ақпан 2015
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің Молекулярлық биология және медициналық генетика кафедрасында 2015 ж. 26 - 30 қаңтар аралығында ҮКДФ деканатымен бірге «Медициналық паразитология» тақырыбы бойынша мастер-класс ұйымдастырылып, өткізілді.