«Рейтингтік жүйе»
26 Қараша 2014
13.11.14 ж. - 1-057 топ., 1-026 топтардың кураторлары -Б.Х. Берикбаева, У.С. Койшиманованың «Рейтингтік жүйе» бойынша сұрақтарды талқылау үшін студенттермен кездесу ұйымдастырды. Кураторлар осы жүйе қалай жұмыс істейтіні жөнінде толық анықтама берді.
« Не? Қашан? Қайда?» интеллектуалдық ойыны
26 Қараша 2014
ЖМ 1-курс студенттері үшін «Не? Қашан? Қайда?» - интеллектуалдық ойыны өткізілді, оны ЖМ 1-026 топ, 1-003 стом. топтарының кураторлары – У.С. Койшиманова және С.А. Кушербаев жүргізді. Ойын 20.11.14 ж. сағ: 18.00-де, ҚММУ №6-жатақханасында өтті. Студенттер тапсырманы орындау мен талқылау барысына қызығушылық танытты.
Республикалықсеминар-тренинг
26 Қараша 2014
ҚР Білім және ғылым министрлігінің Жастар ісі жөніндегі комитеті «Жастар ұйымдарының қызметтерін консалтингтік қолдау бойынша іс-шараларды өткізу» жобасын жүзеге асырады. Жоба аясында 14-15-қарашадаАстана қ.студенттік жастар ұйымдарының және студенттік өзін-өзі басқару органдары қызметтерінің тиімділігін арттыру бойынша республикалық семинар-тренинг өткізілді.
Чемпионат айналымды толықтыруда.
25 Қараша 2014
Жатақханалар арасындағы футбол бойынша ҚММУ екінші чемпионат алты тур ойнатылды. 22-23 қарашада өткен ойында келесі қорытындылар тіркелді:
КТК-капустник
25 Қараша 2014
14-қарашада академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінің жастар сарайында, «Жастар – Қазақстанның болашағы» аймақтық студенттік жастар фестивалі аясында, халықаралық студенттер күніне арналған КТК-капустник өтті. Қарағанды мемлекеттік медицина университетін екі команда таныстырды: «Красавчики» (орыс лигасы) және «Күлкі синдромы» (қазақ лигасы).
“See into the future. ХХІ ғасырдағы дағдылар, кәсіпкерлік және жұмысқа орналасу”, 18-19 қараша 2014 жылы
24 Қараша 2014
2014 жылдың 18-19 қарашасында Назарбаев университетінде “See into the future. ХХІ ғасырдағы дағдылар, кәсіпкерлік және жұмысқа орналасу” атты конференция өтті. Бұл конференция Ұлыбритания мен Қазақстан арасындағы ынтымақтастық 20 жылдығына арналған.
«Әлеуметтік-еңбектік қатынастарды реттеу» атты конференция
24 Қараша 2014
21.11.2014 ж. Қарағанды экономикалық университетінде «Әлеуметтік -еңбектік қатынастарды реттеу» атты конференция өтті. Біз, Қоғамдық денсаулық сақтау мамандығының 3-005 және 3-006 топ студенттері, Республиканың беделді тұлғаларымен, атап айтсақ: «Самрұқ қазына» әлеуметтік әріптестік орталығының басшысы Н.К.Еримбетов, Еуразия университетінің профессоры, заң ғылымының докторы Е.Н. Нургалиева сияқты құрметті тұлғалармен кездесуге мүмкіндік бергені үшін біздің университтің басшылығына алғысымызд
Долинка елді мекеніндегі саяси қуғын-сүргін құрбандарына арналған мұражайға саяхат.
21 Қараша 2014
Қазақстан тарихы пәні барлық қазақстандықтарды өткен тарихқа құрметпен қарауға, патриоттық сезімнің қалыптасуына және толеранттылыққа үйретеді. Біздің өткеніміз-яғни ерлік те, қасірет те қазақстан халықтарын бірігуге шақырады. Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың басты мақсаты да осы.
Ақындар конференциясы.
20 Қараша 2014
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің студенттері медициналық пәндерді ынтамен оқумен ғана емес, сонымен қатар облыстық поэзия және сөз өнеріндегі асқан дарынымен ерекшеленеді. Мысалға алсақ «Memory»
Жастар – Қазақстан болашағы!
20 Қараша 2014
14 қарашада «Жастар – Қазақстан болашағы» аймақтық студенттер фестивалі аясында академик Е.А. Бөкетов атындағы ҚарМУ Студенттерінің мәдениет сарайында «Қарағанды облысындағы ЖОО студенттердің өзін-өзі басқару органдарының даму болашағы» тақырыбына дөңгелек үстел өтті. Іс-шара Халықаралық студенттер күнін мерекелеуге арналған. Дөңгелек үстел ұйымдастырушы ҚарМУ жастар ісі жөніндегі комитеті болып табылады.