«Біз жарқын өмірді таңдаймыз!»
28 Қазан 2014
16-қазан күні №2 балалар аурулар кафедрасында оқытушы К.Ж.Алимшаихинаның жетекшілігімен «Біз жарқын өмірді таңдаймыз!» атты мерекелік шара өткізілді. Жалпы медицина мамандығының 4-007 тобының студенттері бейнетаспа, көрініс арқылы салауатты өмір салтына деген өз көзқарастарын білдірді.
Күзгі саяхат
27 Қазан 2014
19.10.14 ж. күні «Ақжүніс» клубының мүшелері Қарағанды қаласының орталық саябағында болып қайтты. Саябақта клуб мүшелері серуендеп, қолдан әртүрлі бұйымдар мен суреттер жасау үшін күзгі әдемі жапырақтар жинап, таза ауада, бассейннің айналасында велосипед теуіп, көңіл көтерді.
Әскери-дәрігерлік сараптама бойынша мамандардың біліктілігін арттыру
27 Қазан 2014
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің үздіксіз кәсіби дамыту факультетінде, әскери кафедра базасында әскери бөлімшелер мен Қазақстан Республикасы қарулы құрылымдарының емдеу мекемелері әскери-дәрігерлік комиссияларының (ӘДК) бастықтары (төрағалары), орынбасарлары мен дәрігер-мамандарына арналған «Әскери-дәрігерлік сараптама өткізудің ерекшеліктері» циклы бойынша біліктілікті арттыру курстары өткізілді.
Қазақша сөйлейік!
24 Қазан 2014
Елбасымыз Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаев «Мемлекеттік тіл –ұлттық саясаттың діңгегі болуы тиіс» - деп атап өткендей, Қазақстан өзінің тәуелсіздік туын тіккелі бері, мемлекеттік тілдің елімізде жүйелі түрде дамуына ерекше көңіл бөлініп келеді.
Маусым қарсаңындағы турнирде жеңіс!
24 Қазан 2014
14 қыркүйектен 19 қазанға дейін «Ансар» спорттық көшесінде шағын-футбол бойынша «Күздіккубок» өтті. Фуболдық ұжымдар бұрыннан бұл жарысты облыс чемпионатына барар алдындағы дайындықты текерудің жақсы мүмкіндігі ретінде қарастырған.
Сүйікті қалам, саған арналады!
24 Қазан 2014
Осы жылы сүйікті қаламыз Қарағандының 80 – жылдығын тойлаймыз. Бұл күн, даңқты шахтерлар қаласымен, оның тарихымен және дәстүрімен мақтанатындардың мерекесі. Қарағандының басынан өткен сексен жылда Қарағанды кішірек ауылдан Қазақстанның ірі қалаларының біріне айналды.
Қазақстан медицина жастары ассоциациясы!
24 Қазан 2014
17-18 күні елордамыз Астана қаласындағы Назарбаев Университетінде Қазақстан медицина жастары қауымдастығының Екінші Ұлттық Ассамблеясы өтті. Ашылу салтанатында Ұлттық медицина холдингінің президенті Кен Алібек («Қазақстан медицинасының болашағы» дәріс сабағы), медицина мектебінің деканы Массимо Пиньятелли («Назарбаев Университетіндегі медицина мектебі» дәріс сабағы), «Астана медицина университеті» АҚ жастар ісі жөніндегі деканы А.А. Нұрмұханов сөз сөйледі.
Дебат турнирі!
24 Қазан 2014
17-18 қазанында «Stopқылмыс» және «Жастар-Отанға!» жобасы шеңберінде «Нұр Отан» партиясының облыстық филиалы «Жас Отан» жастар қанаты атқарушысы секретариатымен бірге «Нұр Отан» партиясының кубогына дебат турнирі ұйымдастырылды. Турнир тақырыбы: «Жастардың жемқорлыққа қарсы тұрудағы орны».
«Көшбасшы сабағы»
24 Қазан 2014
1.10.14 ж. күні жалпы медицина және стоматология факультетінің «Ақжүніс» қыздар клубының кезекті «Көшбасшы сабағы» атты отырысы болды.
Ардагермен өткен ұлағатты кездесу
23 Қазан 2014
08.10.14 ж. күні №1 жатақханада студенттердің ҚММУ Ардагерлер Кеңесінің Төрағасы – Сартабаев Сембек Абдрахманұлымен кездесуі өтті.